امروز دوشنبه ،۳۰ دی ۱۳۹۸
زنجان
خیران شرکای کمیته امداد در ارتقاء سرمایه‌های اجتماعی نظام هستند/ افزایش مراکز نیکوکاری استان زنجان به 77مرکز
حضور و مشارکت مردم در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد موجب اثربخشی خدمات این نهاد در حوزه فقرزدایی و توانمندسازی شده و خیران شرکای استراتژیک و مهم کمیته امداد در کم کردن آسیب‌های اجتماعی و افزایش سرمایه‌های اجتماعی نظام هستند.
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
بهره‌برداری از یک واحد مسکن مددجویی
یک واحد منزل مسکونی احداثی در شهر زرین رود خدابنده باحضورامام جمعه،مدیرکل استان،خیران و تعدادی از مسئولین محلی افتتاح و تحویل خانواده شد.
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۹:۵۷
آمادگی کمیته امداد زنجان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی  به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از آمادگی دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار به منظور کمک به مناطق سیل‌زده داستان سیستان و بلوچستان خبر داد.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
مأموریت مهم کمیته امداد ایجاد درآمد باثبات و توانمندسازی مددجویان است
از شاخص‌های مهم اثرگذار در ایجاد درآمد باثبات برای جامعه هدف و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مردمی کردن فرآیند فقرزدایی و محرومیت‌زدایی است.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل(ع) خیابان 7تیر زنجان افتتاح شد
هم‌زمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل(ع) محله خیابان 7تیر زنجان با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه معزز زنجان افتتاح شد.
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
مساعدت 980 میلیون تومانی خیران زنجانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد
به‌منظور دیدار مسئولان و خیران با مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و در راستای ارتقای همدلی و ترویج گفتمان مشارکت همگانی در رسیدگی به نیازمندان در جامعه «طرح مفتاح الجنه» در این نهاد برنامه‌ریزی و در طول سال اجرا می‌شود.
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و بنیاد علمی و آموزشی قلم‌چی
به‌منظور ترویج و توسعه فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در جامعه اسلامی و تلاش در جهت کاهش نابرابری‌های اجتماعی، کاهش فقر و محرومیت، تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد علمی و آموزشی قلم جی نمایندگی استان زنجان منعقد شد.
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰