امروز شنبه ،۴ بهمن ۱۳۹۹
سیستان و بلوچستان
جوانان خود را برای مدیریت آینده امداد آماده کنند
مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان گفت:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان جوانان را محور تحرک جامعه دانست و گفت: جوانان باید با سرلوحه قرار دادن فرمایشات رهبری، احساس مسئولیت و حرکت با ایمان، خود را برای مدیریت آینده امداد آماده کنند.
پنج شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
 
توزیع لپتاپ و تبلت میان دانشجویان و دانش‌آموزان مددجوی چابهاری
با هدف کمک به آموزش آنلاین صورت گرفت؛
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره چابهار گفت: در مرحله دوم اهدای لپتاپ و تبلت میان مددجویان نیازمند جنوب استان، روز گذشته 10 دستگاه لپتاپ و سه دستگاه تبلت میان دانشجویان و دانش‌آموزان نخبه مددجوی شهرستان چابهار توزیع شد.
پنج شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۵۳
 
بازدید مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان از طرح‌های اشتغال کورین
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان از طرح‌های عمرانی و اشتغال و همچنین وضعیت مردم محروم مناطق دوردست بخش کورین زاهدان بازدید کرد.
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
 
حمایت حامی از 500 یتیم تحت حمایت استان
مدیرکل کمیته امداد استان عنوان کرد:
مدیرکل کمیته امداد استان اظهار کرد: یک حامی برجسته بیش از 6000 یتیم را در سطح کشور تحت حمایت دارد که از این تعداد 500 یتیم تحت حمایت استان سیستان و بلوچستان هستند.
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
 
شهید، انسانی متعالی است که منافع خود را فدای آرمان می‌کند
جانشین فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: شهدا کسانی بودند که وقتی در دوراهی آرمان و منافع قرار گرفتند، دست به انتخاب بزرگی زدند و منافع خود را فدای آرمان متعالی کردند، پدر، مادر، همسر و فرزندشان را رها کردند تا در جبهه‌های جنگ حضور یابند.
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
 
بازدید استاندار سیستان‌وبلوچستان از طرح هم‌پیوندی بنت و اصفهان
استاندار سیستان‌وبلوچستان به همراه معاون عمرانی رئیس سازمان برنامه و بودجه و جمعی از مدیران کل و فرماندار شهرستان نیکشهر از پروژه‌های طرح هم‌ پیوندی شهرهای بنت و اصفهان بازدید کردند.
چهارشنبه ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
 
صفحه ۱ از ۲ ۲