امروز یکشنبه ،۱۷ آذر ۱۳۹۸
قزوین
جمع آوری 109 میلیون تومان زکات در پنج روستا
رئیس کمیته امداد دشتابی گفت: جمع آوری زکات از کشاورزان ادامه دارد و طی چند روز گذشته در پنج روستای بخش دشتابی بیش از 109 میلیون تومان زکات جمع آوری شده است.
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
بهره مندی سه هزار و 813 دانش آموز و 300 دانشجو از خدمات فرهنگی و تحصیلی
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) رویکردهای مختلفی برای توانمندسازی و محرومیت زدایی از خانواده در دستور کار دارد که ایجاد فرصت های شغلی به عنوان برنامه کوتاه مدت و در برنامه های بلندمدت تلاش برای بهبود وضعیت فرهنگی و تحصیلی مددجویان و فرزندان آنان هدف گذاری شده است.
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
مددجویان برای سرمای زمستان آماده شدند/ توزیع 520 دستگاه بخاری گازی
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: همزمان با آغاز فصل سرما و برودت هوا، کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تعداد 520 دستگاه بخاری گازی میان مددجویان تحت حمایت فاقد وسایل گرمایشی توزیع کرد.
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
اولویت ارائه تسهیلات به مددجویان برای مشاغل نو و فن آور است
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: اشتغال زایی کمیته امداد مبتنی بر مشاغل دارای توجیه اقتصادی و متناسب با بازار است از این رو مشاغل نو و فن آور و فعالیت های مبتنی بر اپلیکیشن، خدمات اینترنتی، نوآورانه و مبتنی بر وب، فعالیت های منجر به افزایش تولید داخلی و ... در اولویت پرداخت تسهیلات است.
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
امضای تفاهم‌نامه برای تامین ۷۵۰ واحد مسکونی مددجویی میان کمیته امداد و استانداری قزوین
رئیس کمیته امداد گفت: با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان این نهاد و استانداری قزوین، تا سال آینده ۷۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان تامین و ساخته می‌شود.
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
نخستین مرکز نیکوکاری نیروهای مسلح کشور افتتاح شد
با حضور رئیس کمیته امداد در استان قزوین، نخستین مرکز نیکوکاری نیروهای مسلح کشور، در لشگر ۱۶ زرهی قزوین آغاز به کار کرد.
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی کمیته امداد به کارآفرینان برای اشتغال هر مددجو
رئیس کمیته امداد با تشریح خدمات این نهاد برای اشتغال زایی مددجویان، گفت: کمیته امداد به ازای به کارگیری هر مددجو، ۵۰ میلیون تومان تسهیلات به کارآفرینان ارائه می‌دهد.
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳