امروز سه شنبه ،۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
مازندران
باید دست به دست هم دهیم تا لبخند رضایت را بر چهره نیازمندان بنشانیم
در دیدار امینی رئیس مجمع محرومیت زدایی ساری با مدیر کل کمیته امداد مازندران ،حجت الاسلام عالیشاه گفت: باید دست به دست هم دهیم تا لبخند رضایت را بر چهره نیازمندان بنشانیم.
سه شنبه ۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۲
 
افتتاح مرکز نیکوکاری در روستاهای پاسند،سارو،تازه‌آباد و التپه بهشهر
​مرکزنیکوکاری اباصالح‌المهدی(عج) روستاهای پاسند،سارو،تازه‌آباد و التپه شهرستان بهشهر با حضور مدیرکل کمیته امداد مازندران،خیران و مسئولان افتتاح شد.
دوشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۸:۱۷
 
۲۰ مددجوی مازندرانی صاحب خانه شدند
به مناسبت عید غدیر؛
مدیرکل کمیته امداد مازندران در آیین واگذاری 20واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت سطح استان گفت: این واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد مسکن ، بسیج سازندگی استان ، خیران ،آورده مددجو و کمک بلاعوض کمیته امداد ساخته شد.
یکشنبه ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۸:۰۲
 
در حوزه فرهنگی کارهای جهادی و انقلابی برای مددجویان انجام می شود
مدیر کل کمیته امداد مازندران:
در دیدار حجت الاسلام تسخیری نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با مدیر کل کمیته امداد مازندران،عالیشاه گفت: در حوزه فرهنگی کارهای جهادی و انقلابی برای مددجویان انجام می شود.
چهارشنبه ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۶:۳۷
 
اهدا جهیزیه به 200نوعروس تحت حمایت کمیته امداد مازندران
به مناسبت عید غدیر انجام می شود؛
در دیدار سمیه قاسمی طوسی، مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران با مدیر کل کمیته امداد مازندران ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه گفت: به مناسبت عید غدیر به 200نوعروس تحت حمایت این نهاد جهیزیه اهدا می شود.
سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۶:۱۹
 
ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان کمیته امداد مازندران
رئیس روابط عمومی کمیته امداد مازندران گفت: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا در استان، به منظور کاهش خطر ابتلای افراد تحت حمایت به این بیماری ، مددجویان می توانند درخواست های خود را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.
دوشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۹:۱۷
 
برگزاری جلسه ستاد اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در کمیته امداد مازندران/اهدا جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت
جلسه ستاد اجرایی بنیاد بین المللی غدیر با موضوع تدوین برنامه های عملیاتی در دهه امامت، به میزبانی کمیته امداد و با شرکت سازمان ها و نهاد های دولتی و مردمی در محل سالن اجتماعات این نهاد برگزار شد.
یکشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۶:۵۵