امروز یکشنبه ،۱۷ آذر ۱۳۹۸
خراسان جنوبی
بهره‌مندی 300 نفر از روستائیان  مناطق محروم خراسان جنوبی از خدمات گروه‌ جهادی
گروه جهادی "خدمات فنی و مهندسی" برای اولین بار با همکاری کمیته امداد و فنی و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی با حضور در روستای شوشود جهت کمک به محرومان فعالیتش را آغاز کرد.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
پویش «گرمای مهربانی» در خراسان‌جنوبی آغاز شد
توسط مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان‌جنوبی پویش گرمای مهربانی به‌منظور تأمین لباس گرم برای دانش‌آموزان نیازمند استان در حال اجراست.
پنج شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
بهره‌مندی 1520 نفر از مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی از خدمات گروه‌های جهادی
طی شش ماهه نخست سال جاری ۱۵۲۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در بخش‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و درمانی از خدمات گروه‌های جهادی بهره‌مند شدند.
چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۵۹
حکایت تلاش مادر برای تعبیر رویای صورتی دختر/ روی پای خودم می ایستم
خراسان جنوبی «سکینه خسروی» مددجوی تحت حمایت کمیته امداد و بانوی ۵۰ ساله روستایی الگویی موفق در عمل به اقتصاد مقاومتی بوده که با دست هایی زنانه و گام هایی مردانه برای تعبیر رویاهای صورتی دختر کوچکش تلاش می کند.
چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۳۸
2500 واحد مسکن مددجویان خراسان جنوبی در دست ساخت است
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در فاز نخست سهمیه کمیته امداد استان برای ساخت پنج هزار مسکن محرومان، احداث 2500 واحد شروع شده و در مراحل مختلف ساخت است.
سه شنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
محرومان خراسان جنوبی زیر سقف مهربانی امداد
در همین زمانی که قیمت زمین و مصالح و به دنبال آن خانه و کاشانه سر به آسمان گذاشته و به نظر نمی رسد که دیگر یک خانواده کم بضاعتی بتواند سرپناهی برای خود دست و پا کند کمیته امداد امام خمینی(ره) سعی دارد تا این رویا را برای مددجویان به تحقق برساند.
پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
فعالیت 55 مرکز نیکوکاری در خراسان جنوبی
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی در جمع اعضای هیئت امنای مراکز نیکوکاری استان گفت: هم اکنون در خراسان جنوبی 55 مرکز نیکوکاری فعال با محوریت مساجد و با هدف شناسایی محرومان محله‌ها فعال است.
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۵۲
صفحه ۱ از ۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶