امروز سه شنبه ،۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
کرمانشاه
آمادگی کمیته امداد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز کارفرمایان/کارفرمایان بسته های تشویقی دریافت می کنند
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد آمادگی دارد نیروی انسانی مورد نیاز کارفرمایان را تامین کند، گفت: کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت را به کار گمارند از بسته های تشویقی این نهاد شامل وام های قرض الحسنه و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما بهره مند می شوند.
دوشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
 
کسب رتبه چهارم کشوری در آزمون عمومی تدبر در قرآن توسط مددجویان کرمانشاهی
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری آزمون عمومی و کشوری تدبر در قرآن با حضور هزار مددجوی کرمانشاهی طی ماه مبارک رمضان، گفت: با برگزیده شدن 37 مددجوی کرمانشاهی در این دوره از مسابقات، کمیته امداد استان کرمانشاه توانست رتبه چهارم کشوری را در این دوره از مسابقات کسب کند.
یکشنبه ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
 
کرمانشاهیان در عید سعید قربان 12میلیارد تومان نذورات به نیازمندان اهدا کردند
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه براساس آمار تکمیلی؛ میزان نذورات کرمانشاهیان در عید سعید قربان امسال 12 میلیارد و 88 میلیون تومان بوده است، گفت: از این میزان نذورات 11 میلیارد و 848 میلیون تومان به صورت قربانی و باقی به صورت نقدی اهدا شده است.
چهارشنبه ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
 
رتبه اول کشور در ایجاد فرصت های شغلی مددجویی به کمیته امداد استان کرمانشاه رسید
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه برنامه اشتغال این نهاد یک الگوی مطلوب اسلامی ایرانی برای رفع بیکاری است، گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه در سال 98 که مزین به شعار " رونق تولید" بود به منظور رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.
سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
 
خیران کرمانشاهی 6 میلیارد تومان نذورات و قربانی به نیازمندان اهدا کردند
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه براساس آمار اولیه در عید سعید قربان امسال خیران نیک اندیش بیش از شش میلیارد و 200 میلیون تومان نذورات و قربانی به نیازمندان اهدا کردند، گفت: دفاتر و درگاه های پرداخت این نهاد همچنان به منظور دریافت نذورات مردم خیر استان فعال است.
یکشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
 
توزیع سبد کالا ویژه اعیاد سعید قربان و غدیر بین مددجویان کرمانشاهی
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کار توزیع سبد کالای ویژه اعیاد سعید قربان و غدیر از هیجدهم مرداد ماه آغاز می شود، گفت: این سبدهای کالا طی چهار مرحله و در بین تمامی خانوارهای مددجویی که کمک معیشت فروردین ماه را دریافت کرده اند توزیع خواهد شد.
چهارشنبه ۰۸ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
 
129 پایگاه و قربانگاه در روز عید سعید قربان مستقر می شود
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه؛
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در روز عید سعید قربان 110 پایگاه و 19 قربانگاه در استان مستقر می شود، گفت: همچنین خیران نیک اندیش می توانند نذورات خود را از طریق درگاه های الکترونیک به نیازمندان اهدا کنند.
چهارشنبه ۰۸ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱