امروز یکشنبه ،۱۷ آذر ۱۳۹۸
کرمانشاه
ایجاد 22 مرکز نیکوکاری جدید در پایگاه‌های بسیج استان کرمانشاه
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: با افتتاح 22 مرکز نیکوکاری جدید در پایگاه‌های بسیج استان تعداد این مراکز به 100 مرکز افزایش می‌یابد.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
81 درصد از مددجویان زائر اربعین زیارت اولی بودند
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: 81 درصد از مددجویانی که در اربعین امسال که با کمک خیران به اربعین اعزام شدند، زیارت اولی و بیش از 33 درصد نیز در گروه سنی جوانان و نوجوانان بودند.
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
همکاری 139 وکیل نیکوکار با کمیته امداد استان کرمانشاه
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه از همکاری و تعامل 139 وکیل نیکوکار با کمیته امداد این استان خبر داد و گفت: این وکلای خیر به صورت رایگان به مددجویان تحت حمایت مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهند.
چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
فعالیت 7 کانون فرهنگی تربیتی در ترم پاییز
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت هفت کانون فرهنگی تربیتی در ترم پاییز سال جاری، گفت: بیش از دو هزار مددجو در برنامه های پاییزه کانون های این نهاد شرکت کرده اند.
سه شنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
سهم استان کرمانشاه از تفاهم‌نامه سه‌جانبه 280 منزل مسکونی است
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان کمیته امداد، سپاه حضرت نبی اکرم (ص) و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای ساخت 280 منزل مسکونی مددجویی در استان، گفت: تاکنون کار ساخت 160 واحد از این منازل مسکونی به پایان رسیده است.
دوشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
اجرای 66 هزار طرح اشتغال از سوی مددجویان کرمانشاهی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی سال های گذشته با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه حدود 66 هزار طرح اشتغال زودبازده به اجرا درآمده است.
یکشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
پرداخت یک میلیارد تومان کمک موردی ویژه به خانوارهای مددجو کرمانشاهی
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال یک میلیارد و 46 میلیون تومان کمک موردی ویژه به صورت بلاعوض به خانوارهای مددجو در استان پرداخت شده است.
شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹