امروز سه شنبه ،۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
کرمان
همراهی رسانه‌ها با کمیته امداد نقش مهمی در محرومیت‌زدایی دارد
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در دیدار با اعضای خانه مطبوعات
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به نقش مهم رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی و آگاهی دادن به جامعه اشاره کرد و گفت: همراهی و همکاری رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی شفاف و صحیح برنامه‌های این نهاد نقش مهمی در محرومیت‌زدایی و کمک به محرومان دارد.
دوشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
 
۵ زندانی جرائم غیر عمد کرمانی توسط خیر نیکوکار کمیته امداد آزاد شدند
به مناسبت دهه امامت و ولایت؛
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت یکی از خیران نیکوکار این نهاد با هزینه 35 میلیون تومانی زمینه آزادی پنج زندانی جرائم غیر عمد را فراهم کرد.
دوشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
 
افتتاح نخستین سامانه جامع آموزشی برای آموزش های قبل از کنکور به دانش آموزان نیازمند کرمانی
با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کرمان انجام شد؛
نخستین مدرسه آنلاین مجازی (سامانه جامع آموزشی) به‌منظور ارائه آموزش‌های قبل از کنکور به دانش آموزان تحت حمایت و نیازمند پشت‌کنکوری به همت مرکز نیکوکاری احسان کریمان به‌صورت ویدیو کنفرانس در کرمان افتتاح شد.
یکشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
 
مرحله دوم پویش ایران همدل توسط کمیته امداد کرمان در حال اجراست
هم‌زمان با سراسر کشور؛
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل توسط این نهاد در استان کرمان خبر داد و بر لزوم مشارکت مردم خیر و نیکوکار استان و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول در استان برای پیوستن به مرحله دوم پویش ایران همدل و اجرای طرح اطعام حسینی تأکید کرد.
یکشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
 
سیاست کمیته امداد ایجاد مشاغل جدید با بازدهی کوتاه‌مدت است/ اختصاص بیش از دو میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به بخش راین در سال جاری
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان سیاست کمیته امداد را ایجاد اشتغال به‌ویژه مشاغل جدید که در کمتر از یک سال به بازدهی می‌رسند اعلام کرد و گفت: دو میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال امسال به کمیته امداد بخش راین اختصاص‌یافته است.
چهارشنبه ۰۸ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
 
۴۰ طرح راهبری شغلی مددجویان کمیته امداد استان کرمان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کرمان؛
۴۰ طرح راهبری شغلی مددجویان کمیته امداد مناطق محروم جنوب استان کرمان با حضور مدیرکل کمیته امداد استان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
سه شنبه ۰۷ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
 
اجرای طرح «نذر قربانی» برای کمک به خانواده‌های نیازمند در عید قربان
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از اجرای طرح نذر قربانی برای کمک به خانواده‌های نیازمند در عید قربان خبر داد و گفت: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند با اهدای قربانی یا پرداخت نقدی کمک‌ها، در این طرح مشارکت کنند.
دوشنبه ۰۶ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲