امروز شنبه ،۱۶ آذر ۱۳۹۸
کرمان
ترویج و توسعه مشاغل خانگی در بین مددجویان/ ۱۱۱ طرح اشتغال هشت‌ماهه امسال در شهرستان فاریاب اجراشده است
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بر توسعه و ترویج مشاغل خانگی در بین مددجویان تحت حمایت به‌ویژه زنان سرپرست خانوار تأکید کرد و گفت: ۱۱۱ طرح اشتغال‌زایی در هشت‌ماهه امسال در شهرستان فاریاب اجراشده است.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
مددجوی کمیته امداد کهنوج کارآفرین نمونه شهرستان شد/ اشتغال به کار ۱۰ نفر به‌صورت مستقیم
آسیه چاه ریگانی مددجوی موفق تحت حمایت کمیته امداد کهنوج ماه گذشته به‌عنوان کارآفرین نمونه با مقام معظم رهبری دیدار کرد.
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
کمیته امداد و آموزش‌ و پرورش کرمان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
کمیته امداد استان کرمان و آموزش‌ و پرورش استان به‌منظور بهره‌گیری از توان، امکانات و ظرفیت‌های موجود هر دو دستگاه در جهت توانمندسازی مددجویان تحت حمایت و فرزندان آن‌ها تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
پنج شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
ایجاد واحد مددکاری بانوان در کرمان اقدامی مثبت برای تکریم بانوان و مددجویان است/ تقدیر از تعدادی از امدادگران مناطق کرمان
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان راه‌اندازی اداره امور بانوان کمیته امداد منطقه یک کرمان را اقدامی مؤثر در جهت رسیدگی بهتر به امور زنان سرپرست خانوار تحت حمایت اعلام کرد و گفت: خوشبختانه این کار مورد تأیید رئیس کمیته امداد کشور نیز قرارگرفته و راه‌اندازی اداره بانوان در کرمان را اقدامی ارزشمند در جهت تکریم بانوان و مددجویان دانسته‌اند.
پنج شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
فعالیت 198 مرکز نیکوکاری محله در استان کرمان
قائم‌مقام کمیته امداد استان کرمان از فعالیت ۱۹۸ مرکز نیکوکاری محله در استان کرمان در جهت خدمت‌رسانی به نیازمندان خبر داد.
چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۷:۵۸
۱۰۰۰ طرح گلخانه‌ای در استان کرمان راه‌اندازی شده است
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ایجاد هزار طرح گلخانه‌ای توسط این نهاد در استان کرمان در جهت اشتغال و توانمندسازی مددجویان خبر داد.
سه شنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
بیش از ۲۸۰۰ بیمار خاص و صعب‌العلاج کرمانی نیازمند کمک خیران هستند/ حمایت از بیماران صعب‌العلاج نیازمند در قالب طرح شفا
قائم‌مقام کمیته امداد استان کرمان گفت: ۲۸۳۹ بیمار صعب‌العلاج و خاص تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که خیران نیکوکار در قالب طرح شفا از آن‌ها حمایت می کنند.
یکشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶