امروز چهارشنبه ،۵ آذر ۱۳۹۹
اصفهان
اهدای 1400 تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان/ 2600 دانش آموز دیگر کماکان امکان تحصیل برخط را ندارند
مدیرکل کمیته امداد اصفهان در حاشیه مراسم نمادین دریافت 600 تبلت اهدایی شرکت فولاد مبارکه گفت: 1400 تبلت، گوشی هوشمند، کامپیوتر و لب تاپ از ابتدای سال تحصیلی به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت اهدا کردیم.
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
 
توزیع 317 هزار سبد کالا به مددجویان اصفهانی از ابتدای سال 99
مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد؛
مدیرکل کمیته امداد اصفهان از توزیع بالغ بر 317 هزار سبد کالای اساسی به خانوارهای نیازمند اصفهانی از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: این بسته ها از محل کمک های مردمی و همچنین بودجه دولتی تهیه شده است.
دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
 
حمایت کمیته امداد اصفهان از 6025 خانوار جدید در سال 99
مدیرکل کمیته امداد اصفهان: در هفت ماهه سال جاری 6025 خانوار نیازمند جدید به چرخه حمایت این نهاد وارد شده اند.
یکشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
 
مددجویان حتی المقدور از مراجعه حضوری پرهیز کنند/سامانه e.emdad.ir برای ثبت غیرحضوری درخواست‌های مددجویان راه اندازی شده است
قائم مقام کمیته امداد اصفهان:
قائم مقام کمیته امداد اصفهان با اشاره به مقررات جدید ستاد مبارزه با کرونا درخواست کرد:مددجویان حتی المقدور تا بهبود شرایط از مراجعه حضوری پرهیز کنند و درخواست های خود را از طریق سامانه های e.emdad.ir و تلفن 096887 ارسال کنند.
یکشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
 
واگذاری آزمایشی خدمات مددکاری 1600 پرونده مددجویی به مراکز نیکوکاری
قائم مقام کمیته امداد اصفهان خبر داد؛
خدمات مددکاری 1600 پرونده مددجویان سالمند کمیته امداد اصفهان به طور آزمایشی به 8 مرکز نیکوکاری در سراسر استان واگذار شد.
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
 
اصفهانی ها 63 درصد بیشتر از سال گذشته به نیازمندان کمک کردند
با وجود همه گیری کرونا و شرایط اقتصادی؛
اصفهانی ها در هفت ماهه امسال با وجود همه گیری ویروس کرونا و با مشارکت در رزمایش ایران همدل، 63.3 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل به ایتام، نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، کمک کردند.
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
 
همکاری 54 وکیل نیکوکار با کمیته امداد اصفهان
رئیس اداره حقوقی کمیته امداد اصفهان با اشاره به همکاری 54 وکیل و حقوقدان نیکوکار با این نهاد، گفت: 540 پرونده مددجویی از ابتدای سال با همکاری این نیکوکاران مورد رسیدگی قرار گرفت.
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴