امروز پنج شنبه ،۱۴ فروردین ۱۳۹۹
اصفهان
پرداخت 3.1 میلیارد تومان به مددجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا
سرپرست کمیته امداد اصفهان: برای مقابله با ویروس کرونا تا کنون بالغ بر 3 میلیارد و 100 میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.
شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۹:۵۵
 
خدمات کمیته امداد اصفهان برای جلوگیری از شیوع کرونا غیر حضوری شد
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان: ارائه خدمت به مددجویان تا عادی شدن شرایط حتی الامکان به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه های e.emdad.ir و 096887 انجام خواهد شد.
چهارشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
 
اصفهانی ها با وجود کرونا هم نیازمندان را فراموش نکردند
سرپرست کمیته امداد اصفهان: مردم بی نظیر استان مددجویان، ایتام و فرزندان نیازمند را حتی با وجود شیوع ویروس کرونا فراموش نکردند و تا امروز بیش از 12 میلیارد تومان به روش های مختلف در جشن نیکوکاری کمک کرده اند.
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
 
توجه به نیازمندان به شکرانه نعمت سلامتی
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان به مردم توصیه کرد؛
سرپرست کمیته امداد اصفهان پرداخت صدقه و توجه به نیازمندان به شکرانه سلامتی را از امور معنوی موثر برای آرامش‌روحی در کنار عمل به توصیه‌های بهداشتی عنوان‌کرد و گفت: کد #031*8877*، تلفن 096887 و پایگاه emdad.ir برای پرداخت صدقه در اختیار مردم است.
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
 
مددجویان کمیته امداد اصفهان هم برای مقابه با کرونا به میدان آمدند
گروهی از مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اصفهان به شکل داوطلبانه و با تغییر در برنامه کاری خود در حال تولید ماسک، گان و لباس یکبار مصرف هستند.
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
 
جوان نیکوکار اصفهانی حمایت از ایتام را به پدر خود هدیه داد
هدیه متفاوت روز پدر
یکی از جوانان نیکوکار اصفهانی، حمایت از یک فرزند نیازمند را به نیابت از پدر خود بر عهده گرفت و این حمایت را به عنوان هدیه در شب میلاد امام علی (ع) به ایشان هدیه کرد.
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
 
اختصاص 2 میلیارد و 345 میلیون تومان به مددجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا
2 میلیارد و 345 میلیون تومان برای مقابله با ویروس کرونا به مددجویان کمیته امداد استان اصفهان با اولویت بیماران خاص، صعب العلاج، سالمندان و مادران باردار و شیرده اختصاص یافت.
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۵۹