امروز شنبه ،۴ بهمن ۱۳۹۹
ایلام
حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام در سامانه الکترونیکی سامد و پاسخگویی به تماسهای 40 مددجو
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام با حضور در محل سامانه الکترونیکی مردم و دولت( سامد) استانداری ایلام به تماس و تقاضای بیش از 40 مددجو و متقاضی از طریق این سامانه پاسخ گفتند.
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
 
مردم خیر ایوان 2 و نیم میلیارد ریال صدقه دادند/ تمهیدات پرداخت صدقه الکترونیکی در ایوان فراهم شده است
رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» شهرستان ایوان گفت : مردم خیر و نیکوکار ایوان در 10 ماهه نخست امسال بیش از 2میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند.
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
 
پویش «ایران مهربان» سرانه دریافتی ایتام ایلام را افزایش می‌دهد
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: پویش «ایران مهربان» که در ادامه طرح اکرام ایتام است سرانه دریافتی ایتام ایلام را افزایش خواهد داد.
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
 
عمده حامیان ایتام و نیازمندان ایلام خارج از استان هستند/ بهره مندی از قشر روحانی برای ارائه خدمات فرهنگی به نیازمندان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: عمده حامیان و نیکوکارانی که به ایتام و نیازمندان این استان کمک می کنند خارج از این استان هستند و ما همچنان از مشارکت نیکوکاران خارج از این استان برای مشارکت در دستگیری از نیازمندان استفاده می کنیم.
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
 
کمک 13 میلیارد تومانی نیکوکاران ایلامی به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری/ورود مراکز نیکوکاری ایلام به حوزه تأمین مسکن و اشتغال
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام از کمک 13 میلیارد تومانی مردم خیر و نیکوکار این استان به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد در استان خبر داد.
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
 
کسب 6 مقام برتر توسط مددجویان ایلامی در جشنواره فرهنگی هنری باران وحی استان ایلام
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام از کسب 6 مقام برتر در زمینه های فرهنگی و قرآنی توسط دانشجویان و دانش آموزان مددجوی این نهاد در جشنواره کشوری باران وحی خبر داد.
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
 
دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین خدمات نظام به مردم است/ مردمی بودن ویژگی مهم برنامه های کارگروه همیاری و تشکلهای مردمی ستاد دهه فجر است
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام و رئیس کارگروه همیاری و تشکلهای مردمی ( محرومیت زدایی و خدمت ) ستاد دهه فجر استان ایلام گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای تبیین و معرفی خدمات نظام به مردم کشورمان است.
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶