امروز یکشنبه ،۱۷ آذر ۱۳۹۸
هرمزگان
توانمندسازی فکری، اجتماعی و اقتصادی خانواده‌ها با ارائه خدمات فرهنگی
معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان گفت: بر این اعتقاد هستیم که اگر سطح توجه به مسائل فرهنگی، تربیتی و اعتقادی در خانواده‌ها ارتقاء یابد، آثار و نتایج خدمات حمایتی ارائه‌شده به مددجویان نیز مطلوب‌تر خواهد بود و روند رو به رشد خانواده‌ها به‌سوی توانمندسازی فکری، اجتماعی و اقتصادی سریع‌تر شکل خواهد گرفت.
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۳۲
راه‌اندازی کانون خیرین اشتغال و کارآفرین در استان هرمزگان / ارتقاء سهم مددجویان در کسب و کار توسط کانون خیرین اشتغال و کارآفرین
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: کانون خیرین اشتغال و کارآفرین به‌عنوان یک‌نهاد مردمی و غیردولتی می‌تواند خلاء های موجود جامعه را در زمینه کسب وکار شناسایی و مرتفع نموده و در ارتقاء کیفیت اشتغال‌های ایجادشده توسط این نهاد نقش مهمی ایفاء کند.
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
مراکز نیکوکاری نقطه عطفی در تحقق عدالت اجتماعی و مروج سنت حسنه انفاق و احسان در جامعه /رشد 98 درصدی درآمد مراکز نیکوکاری در استان
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: بی‌تردید رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان و کاستن از گرفتاری‌ها و مشکلات آنان، در کشور ما که همواره در انجام مسئولیت‌های اجتماعی پیشرو بوده است تنها با همیاری و همدلی مردم نیک‌اندیش محقق خواهد شد.
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
آموزش‌های کاربردی و بازار محور، لازمه‌ اشتغال پایدار مددجویان کمیته امداد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده برای 1075 مددجوی مستعد اشتغال در استان، برنامه آموزشی برگزار شد.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
همکاری 140 وکیل و مشاور حقوقی با کمیته امداد استان هرمزگان
قائم ‌مقام کمیته امداد استان هرمزگان گفت: 140 وکیل و مشاور حقوقی نیکوکار به‌منظور ارائه خدمات حقوقی، مشاوره‌ای و خانوادگی مددجویان تحت حمایت با کمیته امداد استان هرمزگان همکاری دارند.
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
پرداخت بیش از 16 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه با اختصاص 88 میلیارد و 933 میلیون تومان اعتبار به نیازمندان استان هرمزگان
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون، 16 هزار و 206 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه از سوی صندوق امداد ولایت در سرفصل‌های اشتغال، مسکن و حمایتی (وام‌های ضروری) به مددجویان و نیازمندان استان هرمزگان پرداخت‌شده است.
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
اختصاص یک میلیارد و 750 میلیون تومان اعتبار برای رفع سوءتغذیه کودکان هرمزگانی
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: هم‌اکنون 7815 کودک دچار سوءتغذیه تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان هستند که برای تهیه سبد غذایی این کودکان، یک میلیارد و 750 میلیون تومان طی هفت‌ماهه امسال پرداخت‌ شده است.
شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴