امروز شنبه ،۱۱ تیر ۱۴۰۱
هرمزگان
برپایی 1000 پایگاه جمع آوری زکات فطره در استان هرمزگان
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: امسال نیز در جهت سهولت پرداخت زکات فطریه مردم روزه دار استان ، بیش از 1000 پایگاه جمع آوری زکات فطره در مصلی ها، محل های برگزاری نماز عید فطر، مراکز نیکوکاری و مساجد پیش بینی شده است.
شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۰۵
 
علما و ائمه جمعه در حوزه ترویج زکات محتوای فاخر تولید کنند
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: علما و ائمه جمعه در حوزه ترویج زکات محتوای فاخر از جمله ارائه یادداشت به رسانه‌ها، تولید کنند.
پنج شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۰۳
 
بازدید مشترک مدیران کمیته امداد و بهزیستی از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد
در راستای اجرای طرح مفتاح الجنه، مدیران بهزیستی و کمیته امداد استان هرمزگان با حضور در منازل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ضمن دیدار، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرارگرفتند.
دوشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
 
یتیم نوازی استاندار هرمزگان در روز شهادت ابوالایتام حضرت امیرالمؤمنین علی (ع)
بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان ، استاندار هرمزگان با حضور در سفره ضیافت الهی، روزه خود را در کنار ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان افطار نمودند.
یکشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
 
تجلیل از خیرین ،  نیکوکاران و حامیان ایتام  استان هرمزگان
در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) محقق شد؛
در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع)، آیین تجلیل از خیرین، نیکوکاران و حامیان ایتام استان هرمزگان با حضور نماینده ولی فقیه استان ، استاندار هرمزگان و سایر مسئولین استانی در بندرعباس برگزار شد.
یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
 
حمایت از فعالان اقتصادی با هدف اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از تقویت منابع قرض الحسنه با هدف توسعه فضای کسب و کار فعالان اقتصادی و مستعدین اشتغال به منظور جذب و اشتغالزایی مددجویان این نهاد در جزیره کیش خبر داد.
سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷
 
افتتاح 150 آشپزخانه اطعام مهدوی در استان هرمزگان
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان محقق شد؛
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: هم‌زمان با ماه مبارک رمضان تعداد 150 آشپزخانه اطعام مهدوی در استان هرمزگان جهت پخت و توزیع یک میلیون و 500 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان افتتاح گردید.
دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
 
صفحه ۱ از ۳