امروز شنبه ،۴ بهمن ۱۳۹۹
گلستان
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان با سازمان بسیج سازندگی
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان گلستان با سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوای استان به منظور تهیه جهیزیه،ایجاد اشتغال،اقدامات عمرانی،خدمات رسانی در تهیه پوشاک و کالاهای ضروری مددجویان،حمایت در ایجاد صندوق و تعاونی های اشتغالزایی مردم یار و ارائه خدمات در پوشش رسانه ای فعالیت های کمیته امداد به امضاء رسید.
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
 
ارائه خدمت الکترونیکی به 7290 مددجوی گلستانی
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان باهدف کاهش مراجعات حضوری و افزایش سرعت در خدمت‌رسانی از ارائه ۲۶ خدمت الکترونیکی این نهاد به 7 هزار و 290 مددجو در سال جاری خبر داد.
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
 
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد گلستان و دانشگاه آزاد اسلامی استان
تفاهم نامه همکاری با حضور عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد گلستان و سید علی طاهری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با هدف ارتقاء مهارت و ارائه آموزش های لازم به دانشجویان و دانش آموختگان تحت حمایت کمیته امداد برای ورود به عرصه فعالیت های اقتصادی، به امضاء رسید.
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۹:۰۰
 
حمایت مسئولان گلستانی از نوغانداری مددجویان کمیته امداد
کارگروه نوغانداری استان با حضور کریمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با هدف کمک و حمایت ازصنعت نوغانداری برگزار شد.
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
 
بهره مندی 2710 مددجوی گلستانی از بورسیه بنیاد علمی آموزشی قلم چی
معاون فرهنگی کمیته امداد استان گلستان خبر داد:
2710 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان بر اساس تفاهم نامه همکاری با بنیاد علمی آموزشی قلم چی، از بورسیه رایگان این موسسه آموزشی بهره مند می شوند.
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۸:۰۰
 
ارائه ۳۵ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت از ابتدای سال جاری
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد:
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد در سفر به استان گلستان از ارائه ۳۵ هزار سری جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت از ابتدای سال جاری در سطح کشور خبر داد‌.
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱:۲۰
 
پرداخت 180 میلیارد تومان کمک معیشت به خانواده های گلستانی تحت حمایت کمیته امداد در سال جاری
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد:
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان در جلسه شورای مدیران با حضور خدرویسی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد ، گزارش اجمالی از عملکرد این نهاد ارائه کرد.
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹