امروز شنبه ،۱۶ آذر ۱۳۹۸
گیلان
مددکاران حلقه اتصال مددجویان و کمیته امداد هستند
بر اساس رویکرد کمیته امداد مبنی بر توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت، فعالیت‌های این نهاد مبتنی بر مددجو محوری با بهره گیری از ظرفیت مددکاران انجام می شود .
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
حمایت از 852 خانواده زندانی جرائم غیرعمد
852 خانواده زندانی که هم اکنون سرپرست آنها به دلیل جرائم مختلف از جمله جرائم غیرعمد در زندان است از سوی کمیته امداد گیلان حمایت می شوند و از خدمات مختلف این نهاد از جمله خدمات معیشتی بهره مند هستند.
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
10درصد از پیله تر ابریشم توسط مددجویان گیلانی تولید شد
10درصد از پیله تر ابریشم توسط مددجویان گیلانی تولید شد، گسترش توتستانها و پرداخت تسهیلات ارزان به مددجویانی که به پرورش کرم ابریشم اشتغال دارند از برنامه های این نهاد است .
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
راه‌اندازی 125 مرکز نیکوکاری در استان با همکاری خیران/ کمک هفت میلیارد تومانی نیکوکاران به این مراکز
مراکز نیکوکاری باهدف واگذاری امور خیریه به مردم، سرعت بخشیدن رسیدگی به امور فقرا، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در محله‌ها، تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها و خدمات قابل‌ارائه به نیازمندان ایجاد و راه‌اندازی شده‌اند.
شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
اشتغال‌زایی 2600 نفر از مددجویان گیلان با حمایت راهبران شغلی تا پایان امسال
در هفت‌ماهه سال جاری 506 نفر از مددجویان توسط هشت نفر از راهبران شغلی شناسایی‌شده و در حال انجام اجرای طرح اشغال می‌باشند و قرار است تا پایان سال جاری 2600 نفر از نیازمندان از طریق راهبران شغلی مشغول به کارشوند و 50 درصد اعتبارات اشتغال‌زایی این نهاد هم امسال از طریق راهبران شغلی جذب شود.
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
بهره مندی سه هزار نفر از بیماران خاص و صعب‌العلاج از خدمات درمانی
سه هزار و 206 نفر از بیماران خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند که داروهای مورد تعهد بیمه‌ها برای آن ها رایگان است و تمامی هزینه‌های بیمه‌شدگان شهری تحت پوشش کمیته امداد به‌شرط استفاده از خدمات درمانی پزشک خانواده و بیمارستان‌های دولتی بر اساس تعرفه‌های دولتی به بیمه‌شدگان پرداخت می‌شود.
پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
کمک 17 میلیارد تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین استان
مدیرکل کمیته امداد استان گیلان گفت: در هفت ‌ماهه سال جاری 17 میلیارد و 65 میلیون و 457 هزار تومان توسط نیکوکاران و حامیان به ایتام و محسنین کمک شده که نسبت به مدت‌ زمان مشابه سال گذشته 88 درصد رشد داشته است.
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
صفحه ۱ از ۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶