امروز یکشنبه ،۱۷ آذر ۱۳۹۸
بوشهر
حمایت کمیته‌امداد بوشهر از 1200 دانشجوی بی‎بضاعت
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر از بهره‌مندی یکهزار و 200 دانشجوی تحت حمایت از خدمات تحصیلی و شهریه ای این نهاد خبر داد.
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۰۵
16 هزار حامی برای ایتام بوشهری جذب می‌شود
مدیر کل کمیته‌امداد استان بوشهر گفت: این نهاد در برنامه سال جاری خود جذب 16 هزار حامی را برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت‌حمایت در دستور کار دارد.
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
افتتاح نمایشگاه دائمی جهیزیه ازدواج آسان در کنگان
نمایشگاه دائمی جهیزیه با هدف طرح ازدواج آسان جوانان با همکاری کمیته امداد، موسسه خیریه حضرت رقیه(س)،مرکز نیکوکاری قائم آل محمد در شهرستان کنگان افتتاح شد.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
طرح‌های توانمندسازی و خودکفایی معیشتی مددجویان کمیته امداد توسعه یابد
امام جمعه بوشهر با تاکید بر توجه به خودکفایی اقتصادی و معیشتی مددجویان کمیته امداد گفت: در این راستا انتظار می‌رود طرح‌های اشتغالی‌زایی این نهاد زمینه خودکفایی اقتصادی و معیشتی نیازمندان را فراهم کند.
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۴۳
هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد بوشهر ساخته می‌شود
استاندار بوشهر گفت: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده انتظار می‌رود احداث یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر سال آینده عملیاتی شود.
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۲۸
یک سوم اشتغال کشور در کمیته امداد محقق شد
رئیس کمیته امداد با اشاره به توجه ویژه اشتغال مددجویان گفت: یک سوم طرح‌های اشتغال‌زایی سال گذشته کل کشور توسط کمیته امداد در استان‌ها ایجاد شد که نشان از توجه این نهاد به اقتصاد، معیشت و اشتغال مددجویان است.
پنج شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
درخواست افزایش چهار برابری مستمری مددجویان کمیته امداد از دولت برای سال آینده
رئیس کمیته امداد با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در بودجه سال 99 کشور گفت: درخواست افزایش چهار برابری مستمری مددجویان در سال آینده را داریم و 650 هزار مددجوی جدید تحت حمایت کمیته امداد قرار می‌گیرند.
پنج شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰