امروز دوشنبه ,۱۸ اسفند ۱۳۹۹

آرشیو اخبار

امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۳۱

[۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]  :: 
[۱۴۰۰]
تعداد اخبار : ۱۸

اختصاص 40 درصد اشتغال کمیته امداد به بانوان

 
معاون مدیریت منابع انسانی استانداری سمنان، ۴۰ درصد اشتغال ایجادشده کمیته امداد استان سمنان به بانوان اختصاص یافت.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۳:۱۶

برگزاری آیین اختتامیه رویداد کار آفرینی در بوشهر

 
آیین اختتامیه رویداد کارآفرینی با حضور اساتید دانشگاه خلیج‌فارس، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در سالن اداره کل کمیته امداد امام استان بوشهر برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۳:۱۲

اشتغال به تحصیل 430 دانش آموز مددجو کرمانشاهی در طرح مدارس همدل

 
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی جاری زمینه تحصیل 430 دانش آموز مددجو کرمانشاهی در طرح مدارس همدل فراهم شده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۳:۱۲

خدمات کمیته امداد برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ارزشمند است/ تمام ظرفیت استان باید به کمک کمیته امداد بیاید.

 
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان خدمات کمیته امداد را برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ارزشمند دانست و گفت: ظرفیت استان کرمان ظرفیت بسیار بالایی است که بخش کوچکی از این ظرفیت در اختیار کمیته امداد است که برای محرومیت‌زدایی و حل مشکلات نیازمندان نیاز است تمام ظرفیت استان به کمک کمیته امداد بیاید.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۲:۵۱

همه کمک کنند تا یتیمی در قم بدون سرپناه نماند

 
کمیته امداد اداره سه استان قم، همزمان با هفته احسان و نیکوکاری، با هم افزایی کمکهای 20 خیّر برای دو خانواده محسنین، دو خانه به ارزش هشت میلیارد و 450 میلیون ریال خرید.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۲:۳۶

توزیع 43 هزار بسته معیشتی همزمان با ایام مبعث

 
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: همزمان با عید مبعث و در چهل و سومین سالگرد تاسیس این نهاد باهمکاری خیران و مراکز نیکوکاری 43 هزار بسته معیشتی بین مددجویان و اقشار نیازمند توزیع می شود.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۲:۳۴

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان بنیاد بین‌المللی غدیر و کمیته امداد خوزستان

 
تفاهم‌نامه جهت اجرای پویش «ایران مهربان» با محوریت فرزندان ایتام و محسنین نیازمند تحت حمایت کمیته امداد خوزستان منعقد شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۲:۲۵

وصیت ماندگار شهید نبی اله خطیری، حامی ایتام گلستانی

 
با توجه به وصیت ماندگارشهید مرزبانی نبی اله خطیری که در دی ماه سال جاری در درگیری با اراذل اوباش در روستای کرند به فیض رفیع شهادت نائل آمد،هدیه ایثارگری این شهید والامقام صرف امور خیرخواهانه به نیازمندان و محرومان کمیته امداد گرگان می شود.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۲:۱۱

بهره مندی 130 خانوار مددجوی تحت پوشش از انشعابات رایگان

 
رئیس کمیته امداد تایباد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 130 خانوار مددجوی تحت پوشش از امتیازات آب، برق و گاز رایگان بهره مند شدند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۱:۵۸

جشن نیکوکاری همچنان ادامه دارد

 
معاون مشارکت کمیته امداد خراسان رضوی گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه» در سطح استان همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است و کمک های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران جهت توزیع بین نیازمندان جمع آوری می شود.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۱:۳۸

تجلیل امدادگران استان مرکزی از مراکز نیکوکاری

 
به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری قائم مقام وجمعی از امدادگران استان مرکزی از مراکز نیکوکاری تجلیل کردند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۱:۱۱

کمک به تأمین جهیزیه 1668 نوعروس و داماد لرستانی

 
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 1250 کمک‌هزینه جهیزیه به نوعروسان و 418 هدیه ازدواج به فرزندان پسر نیازمند تحت حمایت پرداخت‌شده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۰:۳۰

افتتاح 6900 فقره حساب بانکی از طریق صندوق امداد ولایت استان زنجان/ 53257 فقره حساب بانکی فعال نزد صندوق امداد ولایت استان زنجان وجود دارد

 
صندوق امداد ولایت استان زنجان با رویکرد ترویج فرهنگ قرض الحسنه و ارائه خدمات بانکی به جامعه هدف کمیته امداد از شهریور ماه سال 1395 در این استان ایجاد گردیده و با هدف بهره گیری از سپرده های خرد و کلان در ارائه خدمات قرض الحسنه و ارائه خدمات بانکی تحت شبکه شتاب به مددجویان تحت حمایت 53 هزار و 257 فقره حساب بانکی از ابتدای فعالیت، نزد این صندوق افتتاح شده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۰:۲۸

رفاقت و همدلی رمز موفقیت ۳ خواهر ‌کارآفرین

 
سه خواهر کارآفرین خراسان جنوبی که در کمتر از ۷ سال، تبدیل به کارآفرین نمونه و موفق در حوزه مد و طراحی لباس ایرانی اسلامی شده اند، حمایت های کمیته امداد امام خمینی (ره) را عامل اصلی رسیدن به موفقیت خود می دانند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۰:۲۶

افزایش ۹۱ درصدی کمک‌های مردمی در خراسان جنوبی

 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی از جمع‌آوری ۱۰۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی در استان خبر داد و گفت: این میزان کمک‌های مردمی در ۱۱ ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته ۹۱ درصد افزایش داشته است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۰:۲۵

پرداخت قریب به 51.2 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان زنجانی/ خدمات معوض کمیته امداد به صورت قرض الحسنه به نیازمندان ارائه می شود

 
بر اساس آمارهای موجود شش هزار و 704 فقره تسهیلات قرض الحسنۀ حمایتی در قالب کارگشایی، اشتغال، امور تحصیلی و فرهنگی، مسکن و ودیعه مسکن به خانواده های عزیز تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار نیازمند استان زنجان از محل منابع و اعتبارات صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت از ابتدای سالجاری تاکنون پرداخت شده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۱۰:۲۴

4700خدمت عمرانی در برای مددجویان کمیته امداد انجام شد

 
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در یازده ماهه امسال 4 هزار و 700 خدمت عمرانی برای واحدهای مسکن شهری و روستایی در بخش های مقاوم سازی ،ساخت،تکمیل خرید، تعمیرات منازل مددجویان تحت حمایت با تامین اعتبار از منابع دولتی، کمیته امداد، خیران، بانکها و تسهیلات صندوق امداد ولایت اجرا شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۰۸:۲۳

تاکنون ۱۰۵۷ پروانه ساخت مسکن مددجویی صادر شد

 
قائم مقام کمیته امداد مازندران گفت: در قالب تفاهم نامه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، تاکنون برای ۱۰۵۷ واحد مسکن مددجویی پروانه ساختمان صادر شده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ , ۰۶:۱۰