امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹

آرشیو اخبار

امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۲۵

[۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]
تعداد اخبار : ۶

جمع آوری بیش از سه میلیاردو 700 میلیون تومان زکات فطریه تاکنون

 
مدیر کل کمیته امداد استان از جمع‌آوری سه میلیاردو 715 میلیون و 900 هزار تومان زکات فطره و کفاره از مردم استان مرکزی تاکنون خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ , ۰۸:۳۷

2000 مددجوی یزدی از آموزش‌های شغلی بهره‌مند شدند

 
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: 2062 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در سال گذشته از آموزش‌های شغلی این نهاد در سه سطح مقدماتی اشتغال، مهارت‌آموزی و پایدارسازی و توسعه اشتغال بهره‌مند شدند.
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ , ۰۸:۳۰

پرداخت دو میلیارد تومان کمک‌هزینه ازدواج به 523 نیازمند یزدی

 
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: این نهاد سال گذشته بیش از دو میلیارد تومان برای ازدواج مددجویان تحت حمایت و نیازمندان یزدی از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی همچون صدقه و زکات پرداخت کرده است.
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ , ۰۸:۳۰

کمیته امداد نهادی ارزشمند و یادگاری گرانبها از امام راحل است

 
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان گفت: کمیته امداد نهادی ارزشمند و یادگاری گرانبها از امام راحل است که انصافا خدمات ارزشمندی به نیازمندان و محرومین ارائه کرده است.
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ , ۰۸:۲۷

دیدار با مددجویان مناطق محروم مازندران

 
مدیرکل کمیته امداد مازندران با حضور در منطقه محروم چهاردانگه و روستای اورست و مالخواست ، هزارجریب بهشهر و هزار جریب نکا با خانواده های تحت حمایت در این مناطق محروم دیدار کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ , ۰۷:۵۱

توزیع ۱۰۰۰ پرس غذای گرم بین خانواده‌های تحت حمایت شهرستان زاهدان

 
رییس اداره دو کمیته امداد شهرستان زاهدان گفت: به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های تحت حمایت این نهاد توزیع شد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ , ۰۷:۱۶