امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹

آرشیو اخبار

امروز : سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۲۳:۴۰

[۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]
تعداد اخبار : ۲۲

کمک دو و نیم میلیارد تومانی مردم/ همه کمک ها میان نیازمندان توزیع شد

 
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در عید سعید قربان مردم نیکوکار استان قزوین با پرداخت بخش یا تمام هزینه قربانی، دو و نیم میلیارد تومان به نیازمندان استان کمک کردند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۶:۴۵

هزار یتیم تحت حمایت کمیته امداد وارد بازار بورس می شوند

 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به طرح شتابا (شبکه توانمندسازی ایتام در بورس ایران) اشاره کرد و گفت: به صورت پایلوت هزار نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان با حمایت و تامین سرمایه اولیه توسط کمیته امداد وارد بازاربورس می شوند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۴:۳۶

توزیع یک میلیارد و 300 میلیون تومان نذورات عید قربان در بین نیازمندان

 
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با عید قربان، مردم استان یک میلیارد و 343 میلیون تومان نذورات خود را از طریق این نهاد به نیازمندان اهدا کردند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۴:۳۴

استفاده از سربازان مددجوی متخصص و آموزش‌دیده در فرصت‌های شغلی و شرکت‌های دانش‌بنیان

 
رئیس کمیته امداد بر ضرورت استفاده از سربازان مددجوی متخصص و آموزش‌دیده در فرصت‌های شغلی و شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: مهارت‌آموزی جوانان در طول خدمت سربازی نقش زیادی در ورود آنان به بازار کار دارد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۴:۱۵

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و نیروهای مسلح استان همدان

 
آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه کمیته امداد استان همدان و نیروهای مسلح استان پیرامون خدمت مقدس سربازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۴:۱۳

پرداخت کمک های موردی به 20 هزار نیازمند فارس

 
مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: در 4 ماهه امسال علاوه بر پرداخت مستمری به مددجویان، 20 هزار و 15 نفر از افراد تحت حمایت و اقشار نیازمند استان کمک های ‌ موردی دریافت کردند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۴:۱۱

نذورات عید قربان اردبیلی‌ها به 2 میلیارد و 500 میلیون تومان رسید

 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی در عید سعید قربان سال‌جاری، تاکنون دو میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به تامین گوشت خانوار تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۴:۰۴

جوایز ویژه کمیته امداد ایلام برای صاحبان رتبه های برتر کنکور امسال

 
مدیر کل کمیته امداد استان ایلام از در نظر گرفتن جوایز ویژه توسط این نهاد برای دانش آموزان مددجوی دارای رتبه های برتر در کنکور امسال خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۲:۵۹

توزیع گوشت قربانی بین 1500 خانواده مددجوی چرداولی

 
رئیس کمیته امداد شهرستان چرداول گفت: از زمان عید سعید قربان تاکنون بیش از هزار و 500 خانواده نیازمند در این شهرستان گوشت قربانی دریافت کرده اند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۲:۵۴

برگزاری جشنواره «به عشق مولا» توسط کمیته امداد اصفهان

 
فرزندان مددجویان اصفهانی می توانند با ارسال قطعه فیلمهای سه دقیقه ای در جشنواره مجازی «به عشق مولا» شرکت کنند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۲:۰۵

اطعام مددجویان اصفهانی از قربان تا غدیر

 
مرحله دوم رزمایش ایران همدل در کمیته امداد استان اصفهان به منظور تهیه و توزیع غذای گرم و بسته های غذایی در بین مددجویان اجرا می شود.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۱:۵۰

کمک 25میلیارد ریالی خیران زنجانی در عیدسعید قربان /تحقق 94درصدی برنامه های پیش بینی شده

 
از ابتدای عید سعید قربان تاکنون 341راس گوسفند و6راس گوساله با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کشتارگاههای صنعتی استان توسط خیران ،مراکز نیکوکاری ذبح وپس از بسته بندی در بین نیازمندان ومددجویان تحت حمایت توزیع شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۱:۳۶

رتبه اول کشور در ایجاد فرصت های شغلی مددجویی به کمیته امداد استان کرمانشاه رسید

 
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه برنامه اشتغال این نهاد یک الگوی مطلوب اسلامی ایرانی برای رفع بیکاری است، گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه در سال 98 که مزین به شعار " رونق تولید" بود به منظور رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۰:۵۶

توزیع ۸۰ میلیارد ریال گوشت قربانی به نیازمندان البرزی

 
حدود ۸۰ تن گوشت قربانی به ارزش ۸۰ میلیارد ریال با مشارکت خیران و از طریق ادارات کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز بین مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان توزیع شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۰:۲۷

فعالیت 107 مرکز نیکوکاری در استان زنجان/ جنس کار مراکز نیکوکاری داوطلبانه است.

 
به منظور جاری کردن فضای سبقت در خیرات در جامعه ، پای کارآوردن مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان و ساماندهی و تبدیل فعالیت های جزیره ای به کارکردهای زنجیره ای و اثربخش در حوزه محرومیت زدایی مراکز نیکوکاری با ساختار و مدیریت مردمی ایجاد می شود.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۰:۱۹

اعطای بسته تشویقی به داوطلبان تحت حمایت موفق به کسب رتبه بالا در کنکور سراسری

 
به دانش آموزان سال دوازدهم تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی که موفق به کسب رتبه دو رقمی و سه رقمی در کنکور سراسری سال 99 شوند بسته‌های تشویقی اهداء خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۱۰:۱۵

طبخ و توزیع 14 هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان شهرستان البرز

 
رئیس کمیته امداد شهرستان البرز گفت: به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم 14 هزار پرس غذای گرم از سوی گروه های جهادی شهدای روحانی و مرکز نیکوکاری موسی بن جعفر (ع) طبخ و میان نیازمندان توزیع شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۰۹:۳۳

۴۲ هزار بسته معیشتی بین مددجویان استان بوشهر توزیع شد

 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از توزیع ۴۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶.۳ میلیارد تومان بین مددجویان این نهاد در استان بوشهر خبر داد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۰۹:۲۳

700 مددجو درشرف ازدواج تا پایان سال راهی خانه بخت می‌شوند

 
قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: 700 مددجو در شرف ازدواج استان سمنان تا پایان سال جاری با دریافت کمک‌هزینه ازدواج ،دریافت مشاوره قبل و بعد ازدواج و حمایت‌های این نهاد مقدس راهی خانه بخت می‌شوند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۰۹:۰۲

اهدای 110 راس دام سبک به سیل زدگان بنت

 
رییس کمیته امداد اداره‌ی بنت گفت: 110 راس دام سبک به دامداران بخش بنت که دام خود را در سیل سال 98 از دست دادند، اهدا شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۰۷:۳۱

ایجاد 421 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد

 
معاون اشتغال و خودکفائی کمیته امداد استان یزد گفت: طی سه‌ماهه نخست امسال ۴۲۱ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در زمینه‌های مختلف شغلی ایجاد شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۰۷:۲۹

اهدا جهیزیه به 200نوعروس تحت حمایت کمیته امداد مازندران

 
در دیدار سمیه قاسمی طوسی، مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران با مدیر کل کمیته امداد مازندران ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه گفت: به مناسبت عید غدیر به 200نوعروس تحت حمایت این نهاد جهیزیه اهدا می شود.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ , ۰۶:۱۹