امروز یکشنبه ,۱۷ اسفند ۱۳۹۹

آرشیو اخبار

امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۸:۲۸

[۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]  :: 
[۱۴۰۰]
تعداد اخبار : ۳۴

​طرح‌های برتر نخستین جشنواره صنایع روستادوست معرفی شد

 
طرح‌های برتر نخستین جشنواره صنایع روستادوست در مراسمی با حضور رئیس و معاونان کمیته امداد معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۷:۲۰

گشایش پنجره امید به روی سالمندان به قامت تکریم

 
در آئینی به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری از 50 پدربزرگ و مادربزرگ در روستاهای منطقه قهاب رستاق شامل حسن آباد، فرات ،خورزان، صلح آباد و ،علیان تکریم شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۷:۰۰

رئیس کمیته امداد الموت غربی تغییر کرد

 
با حضور قائم مقام کمیته امداد استان قزوین، رئیس جدید کمیته امداد الموت غربی معرفی شد و آغاز بکار کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۵:۵۸

حمایت کمیته امداد از ۴۶ هزار خانوار بوشهری

 
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۴۶ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۸۶ هزار نفر در استان بوشهر تحت حمایت این نهاد قرار دارند که در طول سال از خدمات متنوع این نهاد بهره مند می شوند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۵:۵۷

افتتاح ۸۰ واحد مسکن مددجویی در استان همدان

 
با حضور رئیس کمیته امداد ،80 واحد مسکونی به مددجویان استان همدان واگذار شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۳۶

پرداخت 32.6 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت زنجان

 
به منظور هم افزایی در تأمین منابع مورد نیاز برای خدمت رسانی به خانواده های عزیز تحت حمایت در کنار ارائه خدمات مستمر و بلاعوض به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان، از طریق صندوق امداد ولایت استان زنجان بیش از 32 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه از ابتدای سالجاری تاکنون به مددجویان زنجانی پرداخت شده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۱۱

توانمندسازی و خودکفایی همچنان اولویت اصلی کمیته امداد باشد/ همه تعهدات دولت در زمینه مسکن مددجویان ایلامی عملیاتی می شود

 
سرپرست استانداری ایلام گفت: از آنجایی که ایجاد اشتغال یکی از ضرورتهای مهم برای هر خانواده است انتظار میرود با استفاده از این مقوله،توانمند سازی و خودکفایی قشر مددجو همچنان از اولویتهای کمیته امداد باشد و موفقیتهای کمیته امداد در این زمینه ادامه داشته باشد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۱۰

اساس برنامه‌های کمیته امداد، توانمندسازی خانواده‌هاست

 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: اساس برنامه‌های کمیته امداد، یافتن راهی برای توانمندسازی خانواده‌هاست.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۱۰

حمایتهای حقوقی و قضایی از قشر نیازمند یکی از راههای توانمند شدن آنان است/ دستگاه قضایی از همراهان همیشگی کمیته امداد است

 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: برخی از خدمات و حمایتهای حقوقی به قشر مددجو و نیازمند در فرایند احقاق حقوق آنان می تواند زمینه توانمند شدن آنان را فراهم کند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۰۹

توانمند سازی و ایجاد درآمد با ثبات برای خانواده ها گفتمان اصلی کمیته امداد است

 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری توانمندسازی قشر مددجو و ایجاد درآمد پایدار برای آنان در کنار توجه به کرامت و عزت نفس خانواده ها دو راهبرد مهم بوده که به این نهاد تکلیف شده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۰۸

روحیه انفاق در بین مردم باید همواره تقویت شود/هفته احسان فرصت بسیار مغتنمی برای کمک به نیازمندان است

 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: اسلام به ما این دستور را داده است که هر کس به هر اندازه که توانایی دارد انفاق کند و به افراد نیازمند در اطرافمان کمک و مساعدت کنیم.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۰۶

تلاش برای رفع مشکل دیگران انسانها را به تعالی می رساند/جشن نیکوکاری نقش مهمی در ترویج نوع دوستی داشته است

 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: تلاش برای رفع مشکل دیگران خصوصاً اقشار ضعیف و نیازمند، انسانها را به تعالی می رساند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۲:۰۵

ایجاد 8 هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایلام در سال جاری/ارائه 18 نوع خدمت کرونایی کمیته امداد به نیازمندان

 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت : از ابتدای امسال تاکنون بیش از 8 هزار فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان در این استان ایجاد شده است و امسال تحول بسیار مهمی در زمینه اشتغال و خوداتکایی مددجویان این نهاد صورت گرفته است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۵۶

افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی مداد رنگی برای حمایت از دانش آموزان نیازمند در استان هرمزگان

 
مرکز نیکوکاری تخصصی مداد رنگی برای حمایت از دانش آموزان نیازمند در زمینه آموزشی و فرهنگی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان در سازمان دانش‌آموزی افتتاح شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۵۲

ایجاد لبخند بر لب ایتام در هفته احسان و نیکوکاری/ هدیه 150 میلیون تومانی نیکوکار به ایتام

 
رییس کمیته امداد اداره یک مشهد گفت: یک نیکوکار برای 190 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت این اداره لباس و کفش عید مطابق نظر خودشان خرید کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۵۱

تولید روزانه بیش از 4 تُن شیر توسط مجریان طرح اشتغال کمیته امداد

 
رئیس کمیته امداد تایباد گفت: این اداره در بخش دامپروری 47 طرح دام سنگین را با 396 رأس و تولید روزانه چهار تُن و 230 کیلوگرم شیر ایجاد کرده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۳۶

کمک 26 میلیارد تومانی کرمانشاهیان به جشن نیکوکاری / جمع آوری کمک ها تا سال نو ادامه دارد

 
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه طبق آخرین آمار کرمانشاهیان 26 میلیارد و 552 میلیون تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند، گفت: جمع آوری این کمک تا سال نو همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۲۹

کمک50 میلیون تومانی خیر ونیکوکار شهرستان خرمدره برای نیازمندان

 
در آستانه جشن نیکوکاری خیر ونیکوکار شهرستان خرمدره با حضور در کمیته امداد شهرستان مبلغ پنجاه میلیون تومان برای کمک و رسیدگی به نیازمندان تحت حمایت این نهاد مساعدت نمود
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۲۵

اختصاص 4 میلیارد تومان اعتبار به تحصیل دانشجویان مددجو در استان کرمانشاه

 
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال چهار میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار به تحصیل دانشجویان مددجو در استان کرمانشاه اختصاص داده شده است، گفت: هزار و 853 دانشجو و طلبه در استان از این اعتبار فرهنگی بهره مند شدند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۱۹

مراکز نیکوکاری، مراکزی مردم نهاد و محله محورهستند

 
اولین مرکز نیکوکاری مدارس در دبستان حاج حسن اصلانی افتتاح شد. این مرکز به عنوان چهارصدمین مرکز نیکوکاری استان شروع به کار نمود.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۱:۰۸

مردم چهارمحال و بختیاری 3 میلیارد و 661 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

 
قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 11 ماهه امسال مردم نیکوکار استان 3 میلیارد و 661 میلیون تومان صدقه برای کمک به نیازمندان اهداء کرده‌اند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۰:۵۴

اختصاص ۴۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار ساخت خانه ویژه مددجویان روستایی

 
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از اختصاص ۴۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت خانه ویژه مددجویان روستایی کشور خبر داد و گفت: سال آینده 2 هزار خانه برای خانواده‌های روستایی کمیته امداد و بهزیستی احداث می‌کنیم.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۱۰:۳۸

۴۰ واحد مسکن مددجویی در بخش جازموریان افتتاح شد

 
۴۰ واحد مسکن مددجویی به‌صورت هم‌زمان با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در بخش جازموریان افتتاح و تحویل مددجویان این بخش شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۹:۳۳

اهداء بیش از ۱۰۰ فقره جهیزیه به زوج‌های جوان منو جانی / ۳۰ دستگاه تراکتور به مددجویان منوجانی واگذار شد

 
۱۱۲ فقره جهیزیه و 30 دستگاه تراکتور به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری و با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بین زوج‌های جوان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منو جان توزیع شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۹:۳۲

از عاملان مبلغان و مؤدیان برتر زکات منوجان تجلیل شد

 
با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در جلسه شورای اداری شهرستان منوجان از مؤدیان، مبلغان و عاملان زکات این شهرستان تجلیل شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۹:۳۱

مردم، کمیته امداد را یاری کنند تا نیازمندان در رفاه بیشتری زندگی کنند

 
عضو مجلس خبرگان رهبری، ضمن قدردانی از کمیته امداد و تأیید خدمات این نهاد به مردم توصیه کرد کمیته امداد را یاری کنند تا نیازمندان در رفاه بیشتری زندگی کنند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۹:۲۷

قدم‌های ورزشکاران در مسیر خیر و احسان الگویی برای سایر افراد است

 
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار و گفت و گو کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۹:۰۷

پرداخت 16 هزار فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی

 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان رضوی با عنوان اینکه خدمات این حوزه در 3 بخش حمایتهای اجتماعی، مددکاری و خدمات درمانی به مددجویان ارائه می شود، افزود: تسهیلات کارگشایی با هدف کارسازی، تقویت بنیان خانواده و رفع بخشی از مشکلات خانواده در قالب پرداخت 16 هزار فقره به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان غیر مددجو با میانگین 5 تا 10 میلیون تومان انجام شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۹:۰۷

حمایت کمیته امداد از 48 هزار دان آموز و 3700 دانشجو

 
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی، با بیان اینکه کمیته امداد استان از 48 هزار دانش آموز و 3700 دانشجو حمایت می کند، افزود: در این بخش پیگیری امور تحصیلی و پرداخت کمک هزینه تحصیلی انجام می شود.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۸:۵۹

افتتاح هم‌زمان 84 واحد مسکن مددجویی در استان یزد

 
هم‌زمان با سفر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور و هیئت همراه به استان یزد و به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری 84 واحد مسکن مددجویی افتتاح و از 300 مورد لوله‌کشی گاز و 300 واحد سرویس بهداشتی و حمام مددجویی بهره‌برداری شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۸:۳۷

330 دستگاه آبگرمکن گازی به مددجویان کمیته امداد استان یزد اهدا شد

 
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان یزد گفت: هم‌زمان با هفته احسان و نیکوکاری 330 دستگاه آبگرمکن گازی به ارزش 600 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۷:۵۷

در پی درگذشت پدر شهیدان حاجی میری

 
در پی درگذشت مرحوم آقای حاج سید حبیب اله حاجی میری پدر ارجمند شهدای گرانقدر والامقام سید محسن وسید مصطفی حاجی میری ،مدیر کل کمیته امداد استان زنجان پیام تسلیتی صادر کرد
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۷:۵۳

در پی در گذشت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید اسماعیل جوادی

 
در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید اسماعیل جوادی ،از روحانیون انقلابی و ولایتمدار استان قزوین هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با ارسال پیام تسلیتی در گذشت این عالم مجاهد را تسلیت گفت
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۷:۴۹

باید بصورت جهادی و انقلابی به کمک نیازمندان بشتاییم

 
در دیدار سرهنگ اقبال پور مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلای استان با مدیرکل کمیته امداد مازندران ، حجت الاسلام عالیشاه گفت:باید بصورت جهادی و انقلابی به کمک نیازمندان بشتاییم و با برنامه ریزی درست پیش رویم.
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ , ۰۶:۰۰