امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۵ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۲۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۶۵۲
گزارشگر : ۷۷

نیمه خردادماه فاز سوم طرح 313 در استان اصفهان اجرا می شود

نیمه خردادماه فاز سوم طرح 313 در استان اصفهان اجرا می شود
(پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۲۵

فاز سوم طرح 313 برای تقویت اعتقادات مذهبی جوانان و نوجوانان با هدف پشتیبانی معنوی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، آرش محمدحسینیان معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به اجرای فاز سوم طرح 313، بیان داشت: در نیمه دوم خردادماه امسال با حضور 10 روحانی در 8 شهرستان، دوره جدید این طرح برای ارائه خدمات فرهنگی و ارتقای باورهای دینی و کنترل آسیب های اجتماعی اجرا خواهد شد.

وی با تاکید به اینکه حل مشکلات اقتصادی باید در کنار رفع نیازهای فرهنگی مددجویان در اولویت باشد، افزود: اهدا کالاهای اساسی،  شناسایی  افراد نخبه و مستعد از میان خانواده‌های تحت حمایت، بسترسازی برای بازگشت به تحصیل، ایجاد زمینه بازگشت به زندگی، تامین هزینه‌های درمان، تعمیر و تامین مسکن برای نیازمندان و کمک جهیزیه برای نوعروسان از جمله خدمات انجام شده در 2 مرحله اول این طرح در استان بوده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان، گفت: در مدت اجرای این طرح، تعداد 70 خانوار تحت حمایت برای دریافت خدمات در 6 شهرستان شناسایی و جلسات آموزشی به صورت چهره به چهره و گروهی همچنین مشاوره های دینی و مذهبی برای آنان برگزار شد.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید