امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۲ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۶۴۶
گزارشگر : ۷۷

اعطای 12 هزار و 957 فقره تسهیلات قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان اصفهانی

اعطای 12 هزار و 957 فقره تسهیلات قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان اصفهانی
(دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۴۱

بیش از 125 میلیارد تومان در قالب 12 هزار و 957 فقره تسهیلات قرض الحسنه در سال ۱۴۰۰ به مددجویان و نیازمندان استان اصفهان اعطا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید مجتبی حجازی مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، به تشریح خدمات ارائه شده این صندوق به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان واجد شرایط اشاره کرد و گفت: در سال گذشته، 12هزار و 957 مورد تسهیلات در قالب کارگشایی، مسکن، اشتغال زایی، شهریه دانشجویی، آموزش کسب و کار و امور درمانی به مبلغ 125 میلیارد و 156 میلیون تومان به  جامعه هدف پرداخت شد.

وی ادامه داد: این صندوق در سال گذشته بیش از 53 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه حمایتی به 7 هزار و 482 نفر از خانواده‌های نیازمند و هزار و 98 فقره تسهیلات اشتغال به ارزش 20 میلیارد و334 میلیون تومان نیز به طرح‌های اشتغال مددجویان اختصاص داد.
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان از پرداخت 4 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات درمان به خانواده‌های تحت حمایت خبر داد و تاکید کرد: این میزان تسهیلات به 503 بیمار تحت حمایت ارائه شد.

حجازی با اشاره به خدمات این نهاد به دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند، اضافه کرد: سال گذشته 6 میلیارد و 825 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه در موارد فرهنگی به جامعه هدف پرداخت شد.
وی ارائه تسهیلات مسکن را از دیگر خدمات قرض‌الحسنه عنوان کرد و ادامه داد: در زمینه مسکن بیش از 31 میلیارد تومان تسهیلات به 2 هزار و 183 نفر ارائه شد. 

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت، با دعوت از خیران و مردم نیکوکار برای سپرده گذاری در این صندوق، گفت: خیران حقیقی و حقوقی می توانند با مراجعه به سایت صندوق امداد ولایت به آدرس: (www.sqev.ir) و یا با سپرده گذاری در این صندوق از بسته تشویقی به عنوان هم افزایی از منابع صندوق بهره مند شده و به تعداد بیشتری از نیازمندان تسهیلات پرداخت کنند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید