امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۵:۳۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۸۶۳۴
گزارشگر : ۴۴

نقش کمیته امداد در اشتغال‌زایی، کلیدی است

نقش کمیته امداد در اشتغال‌زایی، کلیدی است
(سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۳۶

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان‌وبلوچستان گفت: کمیته امداد امروز در اشتغال‌زایی، غناسازی و خدمت‌رسانی نقش کلیدی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رحمدل بامری، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان‌وبلوچستان در همایش توانمندسازی و اشتغال مددجویان گفت: کمیته امداد امروز در ایجاد اشتغال، غناسازی، خدمت‌رسانی و تلاش مستمر پیرامون این موضوعات، نقش کلیدی دارد.

وی بیان کرد: با توجه به نام‌گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب، تولید، ساخت و اشتغال ما باید به سمت دانش بنیان بودن برود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار افزود: آموزش‌های ما در دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی، باید به سمتی برود که اشتغال‌آفرین باشد. مددجویان و فرزندان مددجو را نیز باید به سمت رشته‌های فنی تخصصی و استفاده از ظرفیت مراکز علمی مانند پارک علم و فناوری تشویق کرد.

وی گفت: با توجه به اهمیت جهاد تبیین، باید سعی کرد خدمات امداد در جامعه بازگو شود، و الا دشمن این فعالیت‌ها را بصورت وارونه نشان می‌دهد. امروزه تعداد بسیاری شبکه ماهواره‌ای وجود دارد که به زبان فارسی، علیه نظام اسلامی برنامه تولید و پخش می‌کنند.

بامری اظهار کرد: جنگ امروز، جنگ ترکیبی است. دشمن هم به فکرها و ذهن‌ها حمله می‌کند، هم ارزش‌ها را بی ارزش تلقی می‌کند و هم در عملیات روانی، روح ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کنند. در جنگ ترکیبی، نه سنگر مشخص است و نه دشمن، به‌راحتی تشخیص داده می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکلات با کار اداری و پشت میزی، حل نمی‌شود و یک تلاش مستمر و روحیه جهادی می‌طلبد، گفت: امروز کمیته امداد در روستاهای دورافتاده و مناطق صعب‌العبور در حال خدمت‌رسانی است و این خدمات باید تبیین شود.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید