امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۶۳۲
گزارشگر : ۷۷

تعمیر و بازسازی بیش از 3هزار مسکن مددجویان اصفهانی در سال گذشته

تعمیر و بازسازی بیش از 3هزار مسکن مددجویان اصفهانی در سال گذشته
(دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۴۳

بازسازی و تعمیرات 3 هزار و 71 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان در سال گذشته انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید مصطفی انوری مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد برای تامین مسکن مددجویان، گفت: در سال گذشته 3هزار و 71 واحد مسکونی خانوارهای تحت حمایت، تعمیر و بازسازی شد.

وی بابیان اینکه در طی این مدت 17 میلیارد و 665 میلیون تومان در بخش تعمیرات مسکن مددجویان هزینه شد، ادامه داد: هزینه های انجام شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، مشارکت خیران، زکات و تسهیلات قرض الحسنه بوده است.

انوری با اشاره به همکاری 38 گروه جهادی فعال در زمینه بازسازی و تکمیل مسکن محرومان، افزود: این تشکل های جهادی در سال گذشته با هم افزایی امداد 230 مورد از مسکن مددجویان را بازسازی و تعمیر کردند.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد استان، با توجه به افزایش قیمت هزینه ساخت مسکن، ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت را با مشارکت خیران، فعالان عرصه صنعت ساختمان و موسسات دولتی و غیردولتی امکان پذیر دانست و گفت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله ساخت مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، ساخت فضاهای جانبی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و حصارکشی منازل مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید