امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۲:۲۴
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۸۶۳۱
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

کمک 24 میلیارد تومانی خیران اردبیلی در ماه مبارک رمضان

کمک 24 میلیارد تومانی خیران اردبیلی در ماه مبارک رمضان
(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۲۴

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم نیکوکار استان در طول ماه مبارک رمضان در قالب طرح اطعام مهدوی، توزیع سبدکالا و غذای گرم، برپایی سفره افطاری ساده، طرح اکرام ایتام و پرداخت زکوات بیش از 24 میلیارد تومان به صورت نقدی وغیرنقدی به این نهاد کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ حسین دشتی ضمن قدردانی از خیران و نیکوکاران اردبیلی، گفت: از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، استاندار محبوب، اصحاب رسانه و صداوسیما که در ماه مبارک رمضان کمیته امداد را در یاری رسانی به فقرا یاری کردند، کمال تشکر را داریم.
وی با اشاره به اینکه در طول ماه مبارک رمضان با یاری مردم نیک‌اندیش استان 170 هزار پرس غذای گرم در بین فقرا و محرومان توزیع شده است، اعلام کرد: برپایی سفره افطاری ساده از دیگر برنامه‌های این نهاد در دستگیری از خانوار بی‌بضاعت بود که در طول ماه مبارک رمضان این امر صورت گرفته است.
دشتی به توزیع 25 هزار سبدکالا در بین خانوار تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر جامعه توزیع اشاره کرد و افزود: تلاش مضاعفی صورت گرفت تا به یاری خیران و مراکزنیکوکاری سبدکالا و بسته‌های غذایی مناسب تهیه شده و در اختیار نیازمندان قرار گیرد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه بیش از 24 میلیارد تومان در ماه رمضان، توسط مردم مومن و روزه‌دار استان به خانوارهای بی‌بضاعت جامعه کمک شده است، گفت: مردم خیر استان در قالب طرح اطعام مهدوی، توزیع سبدکالا و غذای گرم، برپایی سفره افطاری ساده، طرح اکرام ایتام و پرداخت زکوات به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کرده‌اند.
وی با بیان اینکه در مناسبت‌های مختلف و به خصوص در ماه مبارک رمضان شاهد همیاری گسترده نیکوکاران در رسیدگی به امور مستضعفان هستیم، افزود: ماه مبارک رمضان، ماه نیکوکاری است تا مردم بیش از پیش به فکر فقرا و محرومان جامعه بوده و با کمک‌های خود شادی‌بخش دل‌های آنها باشند.
دشتی با اشاره اینکه همچنان نیازمند یاری خیران برای رفع نیازهای اساسی خانوار تحت حمایت هستیم، بیان کرد: در عرصه حمایت و دستگیری از محرومان، خیران و نیکوکاران نقش بسزایی ایفا می‌کنند که با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها می‌توان بخش قابل توجهی از نیازهای اساسی آنها را مرتفع سازیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این نهاد ترویج فرهنگ انفاق و احسان در جامعه است، گفت: این امر موجب همبستگی بیشتر در بین آحاد مختلف جامعه خواهد شد.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید