امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۶۳۰
گزارشگر : ۷۷

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی 3هزار و 751 مددجوی اصفهانی در سال گذشته

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی 3هزار و 751 مددجوی اصفهانی در سال گذشته
(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۴۰

در سال گذشته حق بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی 3 هزار و 751 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، با اشاره به اینکه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی با هدف توانمندسازی مددجویان انجام می شود، بیان داشت: در سال گذشته 13 میلیارد و 199میلیون تومان حق بیمه تامین اجتماعی مددجویان تحت حمایت واریز شده است.

هادی بنایی پرداخت حق بیمه مددجویان را تضمین آینده آنها برای دریافت حقوق پس از دوران بازنشستگی و خروج از چرخه حمایتی امداد اعلام کرد و ادامه داد: حق بیمه 2 هزار و 978 زن سرپرست خانوار و 773 نفر از مجریان طرح های خودکفایی به حساب سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان، افزود: در سال گذشته تعداد 191 نفر از مددجویانی که بالای هفت سال سابقه تامین اجتماعی داشتند و به سن بازنشستگی رسیدند، با خرید سوابق ایشان به ارزش 2 میلیارد و 991 میلیون تومان توسط این نهاد، شامل مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی شده و از چرخه حمایت کمیته امداد خارج شدند.

وی گفت: افراد تحت حمایت دارای بیمه پس از 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه و داشتن 55 سال برای زنان و 60 سال برای مردان بازنشسته شده و پس از بازنشستگی از مستمری و خدمات تامین اجتماعی بهره مند می شوند.

انتهای پیام/ 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید