امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
سه شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۱:۲۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۶۲۱
گزارشگر : ۷۷

افزایش مشارکت اصفهانی ها برای حمایت از ایتام و محسنین در ماه رمضان امسال

افزایش مشارکت اصفهانی ها برای حمایت از ایتام و محسنین در ماه رمضان امسال
(سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۲۰

ماه مبارک رمضان فرصتی برای مشارکت نیکوکاران در حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حمیدرضا طاهری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، گفت: در حال حاضر 26هزار و 860 فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش این نهاد از حمایت حامیان برخوردار هستند.

حمیدرضا طاهری با اشاره به رشد 56 درصدی مشارکت مردمی در طرح اکرام ایتام و محسنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ادامه داد: مردم خیر اصفهان در ایام ماه مبارک رمضان به ویژه شب های قدر با حضور در پایگاه های جذب حامی، حمایت از ایتام و محسنین را به عنوان فرزندان معنوی خود پذیرفتند.

وی به پرداخت 15 میلیارد تومانی حامیان به حساب فرزندان در ماه مبارک رمضان امسال اشاره کرد و افزود: در این ماه پربرکت 13هزار و 70 نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین، حمایت از این فرزندان را بر عهده گرفتند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با دعوت از نیکوکاران برای ثبت نام در طرح اکرام، گفت: هم استانی های عزیز می توانند در طول سال با پیامک عدد "یک" به شماره 3000333331 همچنین مراجعه به سایت ekram.emdad.ir با انتخاب فرزندان یتیم و نیازمند و پرداخت وجوه نقدی به حساب مستقیم ایشان، در این طرح شرکت کنند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید