امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
دوشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۰۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۶۱۵
گزارشگر : ۸۰
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین:

دانشگاه آزاد آماده ارائه خدمات علمی به دانشجویان نیازمند است

دانشگاه آزاد آماده ارائه خدمات علمی به دانشجویان نیازمند است
(دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۰۴

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین از آمادگی برای ارائه خدمات علمی به دانشجویان نیازمند خبر داد و گفت: همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته امداد امام (ره) می تواند به همکاری و هم پوشانی برای ارتقای عملی و اقتصادی دانشجویان منجر شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اسماعیل زینالی در نشست امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بیان کرد: دانشگاه آزاد مولود انقلاب است، در آینده نزدیک گام دوم فعالیت های دانشگاه آزاد به مردم عرضه خواهد شد که در این میان می توان همکاری های مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره) را به عنوان نمونه موفق در عرصه های ملی اشاره کرد.

وی ادامه داد: ایده ای که داریم برای همه دانشجویان از جمله دانشجوان تحت حمایت کمیته امداد است تا  خلاقیت های فردی آنها را رشد دهیم تا در همین دوره دانشجویی مهارت آموزی داشته باشند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه نهضت ملی مسکن پیشتاز است و تلاش می کند ظرفیت های خود را برای استفاده عموم مردم در اختیار دولت قرار دهد.

وی افزود: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی یک مرکز با استاندارهای روز است که همه شرایط در این مرکز رشد وجود دارد و براساس استاندارهای جهانی احداث و تجهیز شده است و در حال حاضر این آمادگی وجود دارد تا برای ایده های روز خدمات ارائه کینم.

زینالی از آمادگی برای ارائه خدمات علمی به دانشجویان نیازمند خبر داد و تصریح کرد: همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته امداد امام (ره) می تواند به همکاری و هم پوشانی برای ارتقای عملی و اقتصادی دانشجویان منجر شود چراکه هدف تعامل و هم افزای است و نمی خواهیم این تفاهم نامه همکاری تنها در کاغذ باقی بماند.

در ادامه معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر  40 نفر از دانشجویان تحت حمایت این نهاد در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در حال تحصیل هستند که فراهم آوردن شرایط استفاده از مرکز رشد می تواند در ارتقای تحصیلی و علمی آنها موثر باشد.

حسین قلی پور یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می کند حمایت های خود را محدود به حوزه اقتصادی نکند از این رو کمک های فرهنگی اعم از تحصیلی و غیرتحصیلی برای ارتقای فرهنگی و اجتماعی مددجویان و نیازمندان در جریان است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید