امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
دوشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۵۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۶۱۴
گزارشگر : ۸۰
در راستای ترویج رویکردهای علمی خدمات کمیته امداد صورت گرفت؛

امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
(دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۵۳

مدیر برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات کمیته امداد استان قزوین گفت: در راستای ترویج رویکردهای علمی و توجه به فعالیت های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به امضای مدیران دو دستگاه رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ رضا کارگر بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات خود فعالیت های مختلف علمی و پژوهشی دارد که یکی از برجسته ترین این فعالیت ها،همکاری با دانشگاه هاست.

وی ادامه داد: در راستای ترویج رویکردهای علمی و توجه به فعالیت های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به امضای مدیران دو دستگاه رسید.

مدیر برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: این تفاهم نامه به­ منظور توسعه همکاری مشترک و بهره مندی از ظرفیت های موجود و افزایش تعاملات دوجانبه، با هدف اتخاذ تدابیر و انجام اقدامات مؤثر و کارآمد و حمایت از گسترش فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه و فراهم‌­‌ آوردن زمینه مناسب در راه­اندازی کسب و کار مبتنی بر دانش و ارتقای توانایی علمی و مهارتی افراد بر اساس نیاز جامعه منعقد شد.

وی افزود: ترویج فرهنگ کسب و کار دانش‌ بنیان و توسعه‌ ظرفیت‌ های اشتغال‌ زایی مبتنی بر فناوری، افزایش تولید ثروث و ارزش افزوده از دیگر محورهای مهم در این تفاهم نامه همکاری است تا بتوانیم در مسیر خدمت رسانی به شعار " تولید، دانش بنیان و اشتغال کارآفرین" است، جامه ی عمل بپوشانیم.

کارگر عنوان کرد: این تفاهم نامه ، همکاری های مشترک تخصصی (علمی وپژوهشی) و عمومی (امور خیر و احسان) کمیته امداد امام خمینی (ره) با دانشگاه آزاد را مورد توجه قرار داده است که در این راستا اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک مورد نیاز طرفین، برگزاری دوره های تخصصی مورد نیاز  امداد، حمایت های مادی و معنوی از پایان نامه های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه مرتبط و گذراندن دوره کارآموزی دانشجویان تحت پوشش در مجموعه پارک فناوری دانشگاه مورد توجه است.

وی توضیح داد: فراهم ­سازی شرایط حضور نوآوران تحت پوشش امداد در نمایشگاه­ها و جشنواره­ها در حدود امکانات دانشگاه، برگزاری سمینارهای آشنایی با فعالیت­های دانشگاه مطابق با درخواست امداد و در حدود امکانات دانشگاه، برگزاری دوره­های آموزشی مورد درخواست امداد، در صورت تطابق با سرفصل­های دانشگاه با رعایت ضوابط مربوط و فراهم ­سازی شرایط بازدید و استفاده نوآوران معرفی شده از سوی امداد از امکانات موجود در دانشگاه و حضور در کارگاه­های برگزار شده در پارک با رعایت ضوابط مربوط و مطابق با فرآیندهای جاری دانشگاه از دیگر تعهدات دانشگاه آزاد اسلامی است.

مدیر برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد:

وی گفت: فراهم ‌سازی شرایط جذب و حمایت از ایده‌های متقاضیان تحت پوشش امداد با نگاه ویژه،

فراهم سازی شرایط بهره‌مندی مددجویان از مرکز علم وفناوری، بهره مندی از توان اساتید دانشگاه در برنامه های آموزشی کارکنان و مددجویان امداد و بهره مندی از قابلیت‌های پژوهشی مراکز تحقیقاتی دانشگاه از دیگر فرصت های همکاری دو طرف است.

 

کارگر یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و دانشگاه آزاد اسلامی فرصت های و ظرفیت های مختلفی دارند که در هم افزایی و همکاری دو جانبه می تواند به فرایند اجتماعی و دانشگاهی شایسته ای برای خدمت به جامعه تبدیل شود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید