امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
دوشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۳
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۶۱۰
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛

حمایت کمیته امداد به بیش از 1000 بیمار خاص وصعب العلاج زنجانی

حمایت کمیته امداد به  بیش از 1000 بیمار خاص وصعب العلاج زنجانی
(دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۸:۵۳

بر اساس آمارهای موجود هزار و 20 بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده که برای خدمت رسانی بهتر خدمات درمانی ویژه از سوی این نهاد به این گروه از جامعه هدف ارائه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با گرامیداشت هفته سلامت وروز بیماریهای خاص وصعب العلاج گفت: بر اساس آمارهای موجود هزار و 20 بیمار خاص و صعب ‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده که برای خدمت رسانی بهتر خدمات درمانی ویژه از سوی این نهاد به این گروه از جامعه هدف ارائه می شود.

صالحی همچنین افزود: ارائه خدمات بهداشتی ودرمانی از اولویت های کاری این نهاد برای مددجویان عزیز تحت حمایت بوده و از مجموع بیماران خاص و صعب العلاج بهره مند از خدمات حمایت کمیته امداد استان، 955 بیمار صعب العلاج و65  نفر نیز بیمار خاص هستند.

وی با اشاره به اینکه خیران نیک‌اندیش زنجانی همواره در کنار کمیته امداد بوده و مشارکت مطلوبی در برنامه‌های اجرایی این نهاد داشته‌اند، افزود: خیران زنجانی با مشارکت در طرح شفا و کمک به تامین هزینه های درمانی بیماران خاص وصعب العلاج کمیته امداد استان زنجان را یاری می کنند. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید