امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۹:۳۲
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۸۶۰۹
گزارشگر : ۸۴
در ماه مبارک رمضان رقم خورد

598 حامی جدید حمایت از 1963 کودک در طرح اکرام برعهده گرفتند

598 حامی جدید حمایت از 1963 کودک در طرح اکرام برعهده گرفتند
(یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۹:۳۲

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت‌: در ماه مبارک رمضان امسال در مجموع 598 حامی جدید به طرح اکرام ایتام و محسنین پیوستند که حمایت از 1963 نفر از کودکان نیازمند استان سمنان را برعهده گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حمید رضا رجب زاده، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به ماه پرفضیلت رمضان، تصریح کرد: مردم استان سمنان با حضور در پایگاه های جذب حامی در شب های قدر در مساجد، حسینه ها، در محل برگزاری نماز عید فطر حماسه دیگر رقم زدند و حمایت از کودکان نیازمند در استان سمنان را عهده دار شدند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد به موضوع طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه رمضان پرداخت و ادامه داد: در این ماه در مجموع 598 حامی جدید به طرح اکرام ایتام و محسنین پیوستند که حمایت از 1963 کودک نیازمند استان سمنان را برعهده گرفتند.

حمید رضا رجب زاده با بیان اینکه 9 ضیافت افطاری با حضور بیش از هزار حامی در سطح ادارات کمیته امداد استان سمنان برگزار شد، خاطرنشان کرد: : در جشن آرزوهای ماه مبارک رمضان هزار آرزوی کودکان تحت حمایت با حضور حامیان با ارزش  یک میلیارد تومان برآورده شد.

انتهای پیام


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید