امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
شنبه / ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۵۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۶۰۴
گزارشگر : ۸۰
با امضای تفاهم نامه همکاری محقق می شود؛

استفاده از ظرفیت هیأت رزمندگان استان قزوین برای خدمت به محرومان

استفاده از ظرفیت هیأت رزمندگان استان قزوین برای خدمت به محرومان
(شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۵۱

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری میان هیأت رزمندگان استان قزوین و کمیته امداد امام خمینی (ره)، از ظرفیت های مختلف این هیأت برای خدمت به محرومان و نیازمندان استفاده می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی بیان کرد: مدیرکل کمیته امداد استان قزوین و مدیر اجرایی هیأت رزمندگان اسلام استان قزوین به منظور استفاده از ظرفیت های این هیأت برای خدمت به محرومان، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

وی ادامه داد: هدف از اجرای تفاهم نامه ترویج سنت های حسنه اسلامی انفاق و احسان، با رویکرد جلوگیری از موازی کاری و پرداخت های تکراری تسهیلات و خدمات به نیازمندان و تبادل اطلاعات و بهره گیری متقابل از ظرفیت های موجود برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به این عزیزان است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: موضوع این تفاهم نامه اجرای نهضت کمک های مومنانه، ترویج سنت های حسنه اسلامی انفاق و احسان و مشارکت های مردمی است همچنین اطعام مهدوی، احسان حسینی، تأمین جهیزیه، ارائه کمک معیشت به نیازمندان، کمک های درمانی و لوازم ضروری زندگی به محرومان از دیگر سرفصل های همکاری است.

وی افزود: ایجاد اشتغال برای نیازمندان با اولویت مشاغل خانگی و تولیدی، همکاری در شناسایی خیران و جذب سپرده برای پرداخت تسهیلات قرض الحنسه در صندوق امداد ولایت از دیگر رویکردهای همکاری دو طرف است.

فرهادی توضیح داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به دنبال استفاده از ظرفیت های مختلف جامعه برای خدمت به محرومان است از این رو با انعقاد تفاهم نامه همکاری و یا ایجاد مراکز نیکوکاری در مراکز مختلف و برگزاری نشست های مشترک، تلاش می کند تا ظرفیت های برون سازمانی را برای خدمت به محرومان متمرکز و منسجم کند.

وی عنوان کرد: هیچ محدودیتی در همکاری کمیته امداد امام (ره) با افراد حقیقی و حقوقی وجود ندارد از این رو دست همکاری به سوی هر کسی که نیت خدمت به مردم را دارد، دراز می کنیم و تلاش می کنیم ظرفیت های مختلف را یکصدا کنیم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: یکی از رویکردهای ارتقای مشارکت مردمی، مراکز نیکوکاری است از این رو اقشار مختلف مردم می توانند در این مراکز حاضر شده و در جریان کمک به نیازمندان قرار بگیرند.

وی یادآورشد: بسترهای مختلف برای امدادرسانی به نیازمندان و محرومان از طریق مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و از طریق کد مهربانی #028*8877* همچنان فعال بوده و آماده دریافت کمک های مردمی هستیم.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید