امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۲:۰۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۶۰۱
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

معافیت 692 مددجوی عزیز زنجانی از پرداخت هزینه انشعابات، عوارض شهرداری و پروانه ساختمانی

معافیت 692 مددجوی عزیز زنجانی از پرداخت هزینه انشعابات، عوارض شهرداری و پروانه ساختمانی
(پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۰۶

با هماهنگی ها و تعاملات انجام شده با دستگاه های خدمت رسان 692 مددجوی عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته از پرداخت هزینه انشعاب آب وفاضلاب، برق، گاز، گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری معاف شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی،مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به خدمات این نهاد در حوزه حمایت های اجتماعی، گفت: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی مشمول دریافت برخی از خدمات عمومی به‌صورت رایگان  بوده و بر همین اساس هزینه انشعابات جامعه هدف این نهاد با همکاری دستگاه های خدمت رسان به صورت رایگان به خانواده های مشمول دریافت این خدمت ارائه می شود.

وی با بیان اینکه بر همین اساس مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از پرداخت هزینه انشعاب آب وفاضلاب ، برق ، گاز ، گواهی پروانه ساختمانی وعوارض شهرداری برای یک بار معاف می شوند، افزود: بر اساس آمارهای موجود و با هماهنگی ها و تعاملات انجام شده با دستگاههای خدمت رسان و استفاده از ظرفیت قانونی معافیت جامعه هدف این نهاد از خدمات عمومی به صورت رایگان، 692 مددجوی عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته از پرداخت هزینه انشعاب آب، برق، گاز، فاضلاب، گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری معاف شده و این خدمات را به صورت رایگان دریافت کرده اند.

صالحی ضمن قدردانی از همکاری و همراهی مناسب دستگاه های اجرایی استان زنجان در بخش خدمات عمومی برای زمینه سازی بهره مندی مددجویان تحت حمایت این نهاد از این خدمات به صورت رایگان، تصریح کرد: خدمات ارائه شده در قالب معافیت های اعطایی برای هزینه انشعابات موجب می شود سبد هزینه ای خانوار در این بخش ها مدیریت شده و در روند ارائه برخی از خدمات این نهاد از جمله ساخت و بهسازی مسکن تسهیل ایجاد شود. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید