امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۱:۰۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۶۰۰
گزارشگر : ۸۷
از ابتدای ماه مبارک رمضان انجام شد؛

بازدید از 3145خانواده تحت حمایت در قالب طرح مفتاح الجنه / مشارکت 1.163 میلیارد تومانی خیران زنجانی در طرح مفتاح الجنه

بازدید از 3145خانواده تحت حمایت در قالب طرح مفتاح الجنه / مشارکت 1.163 میلیارد تومانی خیران زنجانی در طرح مفتاح الجنه
(پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۰۷

در راستای ارتقاء همدلی وترویج گفتمان مشارکت همگانی در رسیدگی به نیازمندان، طرح مفتاح الجنه با هدف دیدار و دلجویی از خانواده های تحت حمایت و بررسی مسائل و مشکلات این خانواده ها با حضور مسئولان، خیران و حامیان نیکوکار توسط کمیته امداد برنامه ریزی و در طول سال اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه طرح مفتاح الجنه در طول ایام سال به ویژه در ماه مبارک رمضان توسط این نهاد برنامه ریزی واجرا می گردد، افزود: پنج هزار و 550 خانواده عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان درماه مبارک رمضان امسال در قالب طرح مفتاح الجنه مورد تفقد ودلجویی قرار می گیرند.

وی از کمک بیش از یک میلیارد و 319 میلیون تومانی کمیته امداد استان زنجان برای رفع مشکلات و نیازهای خانواده های مورد بازدید در قالب «طرح مفتاح الجنه» از ابتدای ماه مبارک رمضان سالجاری خبر داد و افزود: از مجموع کمک های صورت گرفته به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب «طرح مفتاح الجنه» در این بازه زمانی، بیش از یک میلیارد و 163 میلیون تومان از طریق خیران و مسئولان زنجانی  مشارکت کننده در این طرح، مساعدت شده است.

صالحی با اشاره به آموزه های دینی  و سفارشات ائمه معصومین (ع) به همنشینی و مصاحبت با نیازمندان، این عمل نیک را موجب جاری شدن الفت و مهربانی بیشتر در جامعه اسلامی دانست و ادامه داد: در راستای ارتقاء همدلی وترویج گفتمان مشارکت همگانی در رسیدگی به نیازمندان، طرح مفتاح الجنه با هدف دیدار و دلجویی از خانواده های تحت حمایت و بررسی مسائل و مشکلات این خانواده ها با حضور مسئولان، خیران و حامیان نیکوکار توسط کمیته امداد برنامه ریزی و در طول سال  اجرا می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به استقبال مناسب خیران و مسئولان نیک اندیش زنجانی از اجرای طرح مفتاح الجنه، از  آمادگی کمیته امداد استان زنجان برای فراهم کردن زمینه دیدار خیران، مدیران و مسئولان استان با خانواده های عزیز تحت حمایت این نهاد در ایام باقیمانده از ماه مبارک رمضان و همچنین طول سال جاری خبر داد و افزود: برنامه ریزی شده است  تا پایان ماه مبارک رمضان اجرای طرح مفتاح الجنه با همراهی و مشارکت خیران ومسئولان به منظور دیدار با خانواده های عزیز تحت حمایت ادامه یابد. انتهای پیام  

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید