امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
دوشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۲:۰۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۵۹۱
گزارشگر : ۷۷
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان:

مشارکت در پویش اطعام مهدوی نشان از اعتماد عموم نسبت به این نهاد حمایتی است

مشارکت در پویش اطعام مهدوی نشان از اعتماد عموم نسبت به این نهاد حمایتی است
(دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۰۴

از زمان شروع پویش اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان تاکنون، توزیع 120 هزار و 500 بسته معیشتی و یک میلیون و 121 هزار و 500 پرس غذای گرم، برکت سفره های نیازمندان استان اصفهان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، اظهار داشت: مردم استان با اعتمادی که به این نهاد دارند در مساعدت برای تامین معاش نیازمندان با طبخ یک میلیون و 121 هزار و 500 پرس غذای گرم در آشپزخانه های اطعام مهدوی همراهی کردند.

زارع به مساعدت خیران در این ماه پر فیض اشاره داشت و ادامه داد: با مشارکت همشهریان اصفهانی برای تامین مایحتاج روزمره خانوارهای نیازمند، 120 هزار و 500 بسته معیشتی به ارزش 56 میلیارد تومان تهیه و بین مددجویان استان توزیع شد.

وی مشارکت 93میلیارد تومانی مردم در پویش اطعام مهدوی را نشان از اقبال عمومی نسبت به این نهاد حمایتی توصیف کرد و افزود: مراکز نیکوکاری در هر منطقه علاوه بر جمع آوری مساعدت های مردم نیکوکار، با توجه به شناسایی نیازمندان همان محل، مشارکت خوبی در این پویش داشته  اند.

مدیرکل کمیته امداد استان با توجه به فرصتی که ماه مبارک رمضان برای خدمت به نیازمندان فراهم کرده، گفت: مردم نیکوکار برای مشارکت در دستگیری از نیازمندان می توانند با شماره گیری #031*8877 براساس نیات خود در طرح های و برنامه های مختلف در هر زمان اقدام کنند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید