امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۵:۰۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۸۵۸۷
گزارشگر : ۱۰۰

مددجویان ایلامی مشکلات خود را با استاندار ایلام در میان گذاشتند/ نبود زمین مانع بزرگ بر سر راه نیازمندان فاقد مسکن ایلام

مددجویان ایلامی مشکلات خود را با استاندار ایلام در میان گذاشتند/ نبود زمین مانع بزرگ بر سر راه نیازمندان فاقد مسکن ایلام
(یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۰۲

تعدادی از مددجویان مورد حمایت کمیته امداد منطقه یک ایلام که دارای مشکلات عمده و حاد هستند در حضور استاندار ایلام و مدیرکل کمیته امداد استان مشکلات خود را بیان کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، این مددجویان که بانوان سرپرست خانوار  هستند ، نداشتن مسکن، بیماری های خاص،نداشتن لوازم خانگی و متناسب نبودن سطح درآمدهای خود با مخارج بالای زندگی شان را از جمله مشکلات خود دانسته و خواستار مشارکت استاندار ایلام در رفع مشکلات خود شدند.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ابتدای این نشست با تشریح برخی خدمات خاص امداد به مددجویان و نیازمندان گفت: با توجه به جمعیت زیاد جامعه مددجویان و مشکلات زیاد آنها کمیته امداد به تنهایی قادر به رفع همه این مشکلات نیست و در این زمینه نیازمند مشارکت جدی دستگاههای دیگر و قشر نیکوکار استان هستیم.
رضا طاهری یکی از عمده ترین مشکلات مددجویان ساکن در شهر ایلام را نداشتن مسکن عنوان کرد و گفت: با اینکه کمیته امداد آمادگی خود را برای ساخت مسکن این افراد در صورت واگذاری زمین اعلام کرده است اما این نهاد همچنان منتظر اختصاص زمین برای ساخت مسکن این خانواده ها توسط دستگاههای متولی است.
استاندار ایلام نیز در این نشست با تقدیر از خدمات کمیته امداد به جامعه نیازمند استان گفت: تنوع در خدمات کمیته امداد باعث شده سالیانه بخش عمده ای از مشکلات و نیاز خانواده های مددجوی این نهاد برطرف شود.
بهرام نیا افزود: در ماه مبارک رمضان امسال، توزیع سبدهای معیشتی،توزیع غذای گرم،حامی یابی برای ایتام و بررسی حضوری مشکلات خانواده ها از جمله خدمات قابل توجه کمیته امداد بود.
استاندار ایلام در ادامه این نشست دستورات لازم را برای رفع مشکلات این خانواده ها و کمک به آنان صادر کردند.
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید