امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۵:۰۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۸۵۸۶
گزارشگر : ۱۰۰

واگذاری ۲۲ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد شهرستان هلیلان/ساخت بیش از ۳۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان هلیلان

واگذاری ۲۲ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد شهرستان هلیلان/ساخت بیش از ۳۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان هلیلان
(یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۰۱

در آیینی که با حضور مدیرکل کمیته امداد استان،مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار هلیلان برگزار شد ۲۲ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد شهرستان هلیلان واگذار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در این آیین گفت: این واحد‌های مسکونی با همکاری کمیته امداد، سپاه، بنیاد مسکن و خیرین نیکوکار ساخت و امروز واگذار می شوند.
رضا طاهری با اشاره به اینکه ساخت حداقل ۶۰ واحد مسکونی برای مددجویان هلیلان امسال در دست اقدام است گفت: با ساخت این تعداد مسکن و خدمات دیگری همچون تعمیرات منازل،گازکشی و ساخت سرویس های بهداشتی نیاز مسکن مددجویان هلیلان به حداقل می رسد.
وی ادامه داد: در پنج سال اخیر  با تمرکز کمیته امداد در زمینه رفع نیاز مسکن مددجویان هلیلان تعداد ۳۱۳ واحد مسکونی در این شهرستان ساخته شده که تحول بزرگی در تامین مسکن نیازمندان بوده است.
طاهری تصریح کرد: کمیته امداد سال گذشته بیش از ۲ هزار مورد خدمت مسکن به نیازمندان استان ارایه داده که بیش از ۶۵۰ مورد آن ساخت مسکن بوده است.
فرماندار هلیلان نیز در این آیین با عنوان اینکه مسکن از مهم ترین و اساسی تربن نیازهای مردم است گفت: ساخت بیش از ۳۰۰ واحد مسکونی در هلیلان توسط کمیته امداد  با همکاری دستگاههای دیگر انقلاب بزرگی در حوزه مسکن شهرستان هلیلان بوده است.
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید