امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۵:۰۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۸۵۸۵
گزارشگر : ۱۰۰

تدارک ۶۸۰ پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه مردم استان ایلام/ معرفی روشهای حضوری و غیرحضوری پرداخت فطریه در ایلام

تدارک ۶۸۰ پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه مردم استان ایلام/ معرفی روشهای حضوری و غیرحضوری پرداخت فطریه در ایلام
(یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۰۰

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام و دبیر شورای زکات استان از تدارک حدود ۶۸۰ پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه مردم این استان در روز عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان ایلام، رضا طاهری در گفتگو با تعدادی از خبرنگاران ایلامی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر به روزه داران استانی بیان کرد: کمیته امداد به عنوان دبیرخانه شورای زکات هر ساله در روز عید سعید فطر با برنامه ریزی و تعامل با دیگر دستگاههای عضو ستاد زکات تمهیدات و بستر جمع آوری فطریه مردم روزه دار استان را فراهم می کند و امسال نیز به همین منظور ۶۸۰ پایگاه اقدام به جمع آوری زکات فطریه مردم استان خواهند کرد.
وی با عنوان اینکه هدفمند شدن جمع آوری فطریه از برنامه های شورای زکات استان است افزود: در این زمینه پایگاههای دبیرخانه شورای زکات و صندوقهایی که با آرم دبیرخانه شورای زکات مشخص شده اند علاوه بر مکانهای برگزاری نماز عید فطر در برخی مکانهای دیگر نیز که در آنجا نماز برگزار نمی شود مستقر خواهند شد.
 طاهری  با بیان اینکه  دبیرخانه شورای زکات استان در تمامی مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر در سطح استان با آرم  این شورا اقدام به راه اندازی پایگاه نموده است گفت: دفاتر این نهاد  و مراکز نیکوکاری در سراسر استان نیز آماده ی دریافت فطریه نمازگزاران عزیز در سراسر  استان هستند. 
دبیر شورای زکات استان به روشهای مجازی و غیرحضوری جمع آوری زکات فطریه در استان اشاره کرد و گفت: کد دستوری  #5*084*8877*📲به منظور پرداخت زکات فطریه  و همچنین شماره کارت 0354-5003-9979-6037💳آماده دریافت وجوهات فطریه مردم در استان  به همین منظور در نظر گرفته شده است.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید