امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۵۷۵
گزارشگر : ۸۰
با مشارکت شهرداری و هیات رزمندگان صورت گرفت؛

طبخ سه هزار پرس غذا برای محرومان

طبخ سه هزار پرس غذا برای محرومان
(یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۳۰

با مشارکت شورای شهر، شهرداری و هیئت رزمندگان اسلام قزوین سه هزار پرس غذا طبخ و میان نیازمندان و محرومان قزوین توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در بازدید از آشپزخانه طبخ و توزیع غذای محرومان بیان کرد: به لطف خدای متعال بار دیگر شاهد به نتیجه رسیدن کار جمعی و گروهی برای خدمت به محرومان هستیم.

ناصر ظاهری ادامه داد: با مشارکت مالی شورای شهر و شهرداری قزوین در کنار مساعدت مجموعه هیئت رزمندگان اسلام قزوین سه هزار پرس غذا تهیه و میان محرومان و نیازمندان توزیع شد.

وی اضافه کرد: دیدگاه مثبت شورا و شهرداری قزوین در کمک به محرومان و نیازمندان موجب شد تا شاهد خلق این مشارکت باشیم و در ادامه امروز همان دست هایی که در هیئت رزمندگان اسلام برای عزای اهل بیت (ع) به سینه می زدند، برای پخت غذا گردهم آمدند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده پیش بینی می شود انشاالله تا پایان ماه مبارک رمضان 313 هزار پرس غذای گرم و بسته های معیشتی و افطاری ساده میان محرومان باشیم که همگی این غذا و بسته های غذایی با مشارکت خیران و نیکوکاران است.

وی عنوان کرد: غذای طبخ شده و بسته های غذایی تهیه شده در هر منطقه برای محرومان و نیازمندان همان منطقه توزیع می شود.

ظاهری یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد امام (ره) و یا از طریق کد مهربانی #028*8877* اهداء کنند که استفاده از کد مهربانی سرعت در کمک رسانی به نیازمندان را به دنبال دارد.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید