امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۳۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۵۷۳
گزارشگر : ۷۷

18 هزار و 740 نفر از فرهنگیان، حامی فرزندان ایتام و محسنین اصفهانی هستند

18 هزار و 740 نفر از فرهنگیان، حامی فرزندان ایتام و محسنین اصفهانی هستند
(یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۳۵

حمایت فرهنگیان از ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان، مهربانی و فداکاری را به دانش آموزان، مشق می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با گرامیداشت مقام معلم و با اشاره به اینکه درس انفاق، یادگاری از حمایت معلمان است که برای نسل آینده بجا می ماند، بیان داشت: ثبت سالروز گرامیداشت مقام معلم در تقویم ملی، نمایانگر جایگاه مهم تعلیم و تربیت در میان سازندگان فردای کشور و سرمایه های اصلی ملت در مسیر بالندگی، پیشرفت و راهیابی به قله های بلند عزت و اقتدار علمی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه مساعدت حامیان و معلمان عزیز از فرزندان ایتام و نیازمند، می تواند به نخبه پروری در میان سرمایه های آینده جامعه کمک کند، ادامه داد: درحال حاضر 18 هزار و 740 حامی فرهنگی، 26 هزار و 40 فرزند یتیم و نیامند را تحت پوشش دارند.

زارع با تاکید بر اینکه دانش آموزان بالاترین ظرفیت را برای توانمندی دارند، افزود: دانش آموزان از معلمان خود، خیر بودن و دستگیری از نیازمندان را یاد می گیرند و این بهترین یادگاری است که از ایشان برای نسل های آینده باقی می ماند.

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: حامیان فرهنگی همانند مبلغان دینی، برای ترویج فرهنگ نیک اندیشی و انفاق واسطه بین کمیته امداد و مردم هستند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید