امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۲۳:۵۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۸۸۵۶۷
گزارشگر : ۹۵

اصناف حمایت از ۵۰۰۰ یتیم کرمانشاهی را برعهده می گیرند

اصناف حمایت از ۵۰۰۰ یتیم کرمانشاهی را برعهده می گیرند
(شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۲۳:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین کمیته امداد و اتاق اصناف، گفت: بر اساس این تفاهم نامه اتاق اصناف استان کرمانشاه حمایت از پنج هزار یتیم را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده خواهند گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه امروز شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در نشست با اصناف استان که با حضور بهمن امیری مقدم، استاندار و رضا سلیم ساسانی، رئیس اتاق اصناف کرمانشاه برگزار شد ضمن قدردانی از اهتمام استاندار محترم نسبت به رفع مشکلات ایتام و نیازمندان استان، گفت: هم اکنون بیش از ده هزار یتیم و فرزند محسنین در استان تحت حمایت این نهاد هستند که برنامه دعوت از خیرین برای حمایت از ایتام به عنوان برنامه ای مستمر در دستور کار می باشد.
ترکمانه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین کمیته امداد و اتاق اصناف استان، گفت: براساس این تفاهم نامه اصناف استان کرمانشاه حمایت از پنج هزار یتیم را عهده دار خواهند شد.
وی همچنین عنوان کرد: با توافق رئیس اتاق اصناف در این نشست مقرر شده اعضای اتحادیه ها نسبت به سرکشی ماهیانه از منازل ایتام تحت حمایت کمیته امداد اقدام نمایند تا علاوه بر دلجوئی و تفقد از آنان، نسبت به گره گشائی از مشکلات ایتام نیز اقدام نمایند.
بهمن امیری مقدم، استاندار کرمانشاه نیز در این جلسه ضمن قدردانی ویژه از اقدام ارزشمند و معنوی اصناف در حمایت از ایتام، بر پیگیری اتاق اصناف و کمیته امداد در خصوص تحقق کامل مفاد این تفاهم نامه تاکید کرد.
گفتنی است، در پایان این نشست از تعدادی از اصناف خیر استان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید