امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۵:۱۸
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۵۶۶
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

پرداخت 1.450 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان زنجانی

پرداخت 1.450 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان زنجانی
(شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۱۸

یک میلیاردو450 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  کمیته امداد، روح اله صالحی، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از  خدمات معوض این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت : یک میلیارد 450 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت شده است.

 وی با اشاره به اینکه تلاش کمیته امداد درحوزه خدمت رسانی به خانواده های عزیز تحت حمایت، تقویت نگاه تکریمی به جای صرفاً ترحمی بوده وبا همین رویکرد ارائه خدمات معوض این نهاد موجب ارتقاء عزت نفس وکرامت انسانی خانواده های عزیز تحت حمایت وتقویت مسئولیت پذیری در آنان می شود ، افزود: بر اساس آمارهای موجود 102 فقره تسهیلات قرض الحسنه از ابتدای سالجاری تاکنون از طریق صندوق امداد ولایت این استان به مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان پرداخت شده است.

صالحی میزان تسهیلات قرض الحسنۀ پرداختی به خانواده های عزیز تحت حمایت این نهاد را از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از  یک میلیارد و 450 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: تسهیلات قرض الحسنه پرداختی به جامعه هدف این نهاد در قالب وام کارگشایی، اشتغال، مسکن و ودیعه مسکن ،درمان وفرهنگی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه طبق آمارهای موجود 76 مورد از تسهیلات پرداختی به جامعه هدف این نهاد از ابتدای سالجاری تاکنون در قالب وام کارگشایی و ضروری بوده است، اضافه کرد: به همین منظور بیش از یک یک میلیارد و215 میلیون تومان  از محل منابع صندوق امداد ولایت در قالب وام کارگشایی و ضروری از ابتدای امسال تاکنون  به مددجویان عزیز تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه از محل تسهیلات قرض الحسنه پرداختی به خانواده های تحت حمایت از محل  اعتبارات صندوق امداد ولایت از ابتدای سالجاری تاکنون برای هفت خانواده نیازمند زنجانی اشتغالزایی شده است، ادامه داد: به همین منظور 170میلیون تومان تسهیلات اشتغال به منظور ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای خانواده های تحت حمایت از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت از ابتدای امسال تاکنون سرمایه گذاری شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همچنین تصریح کرد: 200 میلیون تومان از خدمات معوض کمیته امداد استان زنجان از ابتدای سالجاری تاکنون  نیز به منظور کمک به تأمین مسکن و ودیعه مسکن خانواده های عزیز تحت حمایت بوده است.

صالحی افزود: تلاش می کنیم با ارائه خدمات معوض و هم افزایی آن با خدمات بلاعوض این نهاد زمینه اثربخشی خدمات ارائه شده در بخش های مختلف از این طریق ارتقاء داده شده و تسهیل گری لازم در توانمندسازی خانواده های عزیز تحت حمایت ایجاد شود. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید