امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۵۵۹
گزارشگر : ۸۰
با حضور مدیرکل کمیته امداد صورت گرفت؛

تقدیر از نیکوکاری که خود مستأجر است

تقدیر از نیکوکاری که خود مستأجر است
(شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۴۷

با حضور مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از نیکوکاری که خود مستأجر است ولی برای خدمت به نیازمندان تلاش می کند، تقدیر شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با حضور در منزل یک نیکوکار فعال در شهر آبیک بیان کرد: امروز افتخار می کنیم که در محضر خانمی هستیم که علیرغم مشکلات مستأجری و سایر مشکلات، برای خدمت به نیازمندان و محرومان تلاش می کند.

ناصر ظاهری اضافه کرد این خانم بزرگوار علیرغم مشکلاتی که دارد، به عنوان یک فعال قرآنی و برای مددجویان کلاس های رایگان آموزش قرآن برگزار می کند و یکی از توانمندترین حامیان آبیک است.

وی افزود: ایشان برای جذب حامی نیز تبلیغ می کند و با این کار خود هم به برخی افراد توفیق حمایت از محرومان را می دهد و هم اینکه کمک های جدید را برای ایتام و محسنین فراهم می کند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: تصور غیر واقعی در جامعه ما وجود دارد مبنی بر این که برای حمایت از یک فرزند یتیم و یا محسنین لازم است پول دار باشیم و خانه آن چنانی داشته باشیم حال آنکه افراد زیادی در جمع حامیان فرزندان ایتام و محسنین وجود دارند که از وضعیت مالی معمولی برخوردارند ولی دلشان از نعمت سخاوت ثروتمند است.

وی عنوان کرد: حمایت از فرزندان ایتام و محسنین مستلزم تعیین رقم خاصی نیست چراکه این طرح داوطلبانه و براساس اعتقاد افراد است از این رو هر مبلغی ممکن است از سوی حامیان عزیز واریز شود.

ظاهری خاطرنشان کرد: کمک به ایتام و فرزندان محسنین حتی با ماهیانه 20 هزار تومان هم در حال انجام است از این رو محدودیتی در حداقل و حداکثر کمک نداریم و پذیرای همه اقشار برای خدمت به محرومان باشیم.

وی یادآورشد: تلاش می کنیم با افزایش تعداد حامیان میزان کمک به فرزندان ایتام و محسنین را افزایش دهیم تا بتوانیم برای کاهش مشکلات نیازمندان بیش از پیش اقدام کنیم.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید