امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۵۵۸
گزارشگر : ۸۰
معاون کمیته امداد استان قزوین:

یکی از مهمترین خدمات کمیته امداد اشتغال زایی است

یکی از مهمترین خدمات کمیته امداد اشتغال زایی است
(شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۴۵

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: سیاست کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی نیازمندان است و برای تحقق این موضوع اشتغال زایی برای زندگی شرافتمندانه یکی از مهمترین خدمات این نهاد است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سید مرتضی دهقانی محمدآبادی که به همراه مدیرکل کمیته امداد استان قزین در جریان بازدید ازسه خانواده نیازمند که در قالب طرح مفتاح انجام می شد، بیان کرد: وظیفه کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمت به نیازمندان است.

وی ادامه داد: خدمات این نهاد بر اساس اصل حفظ کرامت انسانی این عزیزان است از این رو باید کاری کنیم تا نیاز اقتصادی مددجو از دیگران قطع شود و لازمه این کار اشتغال زایی است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: قرار نیست فرد نیازمند، برای همیشه محروم بماند، بلکه مشکلی است که به صورت مقطعی ممکن است برای هر کسی پیش آید مهم این است که این مشکل و نقصان مدیریت شود.

وی افزود: سیاست کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی نیازمندان است و برای تحقق این موضوع اشتغال زایی برای زندگی شرافتمندانه یکی از مهمترین خدمات این نهاد است.

دهقانی محمدآبادی با اشاره به شرایط خانواده های تحت حمایت این نهاد گفت: بخش قابل توجهی از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند و یکی از ظرفیت های این نهاد در اشتغال زایی، اشتغال خانگی است.

وی تصریح کرد: اشتغال خانگی مزایای مختلفی دارد یکی از مزایای اشتغال خانگی امکان کار در ساعت های مختلف فراغت از کار خانه است از طرفی دور نبودن از خانه و فرزندان یکی از آسیب هایی است که با اشتغال خانگی رفع می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) بستر اشتغال زایی را برای نیازمندان فراهم کرده است و استفاده از این بستر نیازمند همت مددجویان است تا زندگی آنها را به شرایط عادی بازگرداند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید