امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۱
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۸۵۵۷
گزارشگر : ۹۴
همزمان با روز جهانی قدس؛

میز خدمت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مصلای نمازجمعه برپا شد

میز خدمت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مصلای نمازجمعه برپا شد
(شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۴۱

میز خدمت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با هدف پاسخگویی مدیران ومسئولان این نهاد به مسائل و مشکلات نیازمندان در این نهاد در مصلی نماز جمعه بر پاشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، در راستای پیگیری و پاسخ‌گویی به درخواست های مردمی، روز جمعه نهم اردیبهشت ماه ، همزمان با روز قدس، میز خدمت استان به همت اداره منطقه دو یاسوج، بدون واسطه وتشریفات اداری در محل مصلای نماز جمعه یاسوج برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه حضور میدانی و دیدار چهره به چهره با نیازمندان و رفع مشکلات آنان موجب ایجاد رضایتمندی در جامعه می شود، گفت: پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی ازاولویت های اصلی این نهاد بوده وتلاش می کنیم درخواست های مردمی به شکل صحیح و در کمترین زمان بررسی و پاسخ مناسب به آنان داده شود.
مبشری تصریح کرد: بیشترین نیازها و درخواست‌های افراد مراجعه کننده، مشکلات معیشتی، درمانی، مسکن و اشتغال بوده است که توصیه و راهنمایی‌های لازم برای رفع این نوع مشکلات به آن‌ها داده شد و به واحدهای مربوطه ارجاع داده شدند. وی با اشاره به اینکه دفاتر این نهاد در سراسر استان آماده پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان است، افزود: میز خدمت کمیته امداد  به ‌منظور تکریم ارباب‌رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت‌رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت راه‌اندازی می شود.
مبشری یادآور شد: ۴7 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند و از خدمات متفاوت این نهاد ازجمله عمرانی، درمانی، فرهنگی، اکرام ایتام، اشتغال،کمک‌هزینه خدمات ازدواج و غیره بهره‌مند می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در پایان، از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت کرد تا با حضور در برنامه های کمیته امداد، به خصوص در این ایام ماه مبارک رمضان و مشارکت در برنامه های اطعام نیازمندان و پرداخت زکات فطریه و کفارات خود یاری گر نیازمندان این نهاد باشند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید