امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
جمعه / ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۱:۴۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۸۵۵۶
گزارشگر : ۸۵

تخصیص اعتبار بیشتر اشتغال در گلبهار در گروی ایجاد شغل

تخصیص اعتبار بیشتر اشتغال در گلبهار در گروی ایجاد شغل
(جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۴۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: برای تخصیص اعتبار اشتغال در شهرستان گلبهار محدویت نداریم بلکه فقط لازم است تا شغل ایجاد شود.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رضا سلم آبادی در سفر یک‌روزه به شهرستان گلبهار افزود: آمادگی داریم تا برای ایجاد شغل در شهرستان برای مددجویان و اقشار نیازمند با تخصیص اعتبار لازم همکاری  داشته باشیم.

وی برنامه های کمیته امداد را در خصوص جمع آوری و مشارکت های مردمی بیان کرد و ادامه داد: از جمله مورادی که باید کار مردم به مردم واگذار شود، می توان به ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری با نظارت کمیته امداد اشاره داشت که در این بین کمیته امداد حلقه واسط و ارتباط محکمی بین مردم ونیازمندان ایجاد کرده است.

سلم آبادی در خصوص تسهیلات  کارگشایی قرض الحسنه گفت: کمیته امداد تسهیلات قرض الحسنه را به نیازمندان پرداخت می کند که در این خصوص خیران می توانند مبالغی را در صندوق امداد ولایت ودیعه گذاری کنند تا با هم  افزایی مشترک میان خیران  و کمیته امداد، به نیازمندان بیشتری تسهیلات پرداخت شود.

سرپرست فرمانداری گلبهار گزارشی از وضعیت جمعیتی و بافت شهرستان، ظرفیت ها و آسیبها و مشکل اساسی فقر گفت و درخواست نگاه اساسی کرد.

محمدرضا حاجی زاده  اعلام کرد: آمادگی داریم تا در خصوص اشتغال و پرداخت تسهیلات با کمیته امداد همکاری لازم را داشته باشیم.

همچنین در دیداری جداگانه، حجت‌الاسلام جواد غلامی،  امام جمعه گلبهار تاکید  ویژه ای به مراکز نیکوکاری داشت و در خواست کردتا نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان باهمکاری کمیته امداد اهتمام بیشتری صورت گیرد.

لازم به ذکر است:مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی در ادامه برنامه ها با همراهی فرماندار ومسئولین شهرستان در رزمایش مواسات وهمدلی توزیع 800 سبدکالا شرکت کرد و از چندین نیکوکار و روسای مراکز نیکوکاری و مبلغین تقدیر کرد.

لازم به یادآوری است: همچنین  در شهر گلمکان از طرح اشتغال بوم گردی بازدید و مرکز نیکوکاری با محوریت زکات در احمدآباد به  افتتاح رسید.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید