امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
جمعه / ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۵:۲۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۵۵۳
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان خبر داد؛

افزایش 2000 نفری حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان/2000 زنجانی به پویش زنجان مهربان پیوستند

افزایش 2000 نفری حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان/2000 زنجانی به پویش زنجان مهربان پیوستند
(جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۲۵

در قالب پویش زنجان مهربان که به منظور حمایت از فرزندان عزیز ایتام ومحسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز گردیده دو هزار و36 نیکوکار زنجانی در اقدامی ارزشمند به پویش ما هم می توانیم یک حامی باشیم، پیوستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اجرای پویش زنجان مهربان با شعار "ما هم می توانیم یک حامی باشیم"،گفت: در قالب پویش زنجان مهربان که به منظور ثبت نام از خیران برای حمایت از فرزندان عزیز ایتام ومحسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز گردیده است،  دو هزار و36 نیکوکار زنجانی در اقدامی ارزشمند به این پویش، پیوستند.

وی با اشاره به اینکه حامیان جدید همکار با کمیته امداد استان زنجان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت از دو هزار و580 نفر از فرزندان عزیز ایتام ومحسنین تحت حمایت این نهاد را متقبل شدند، افزود: مشارکت هم استانی ها در این طرح، علاوه بر تامین بخشی از هزینه های فرزندان معنوی تحت حمایت این نهاد، در جاری شدن فضای همدلی و توسعه فرهنگ خیر واحسان در جامعه نیز موثر بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از مشارکت مناسب خیران زنجانی در این طرح خداپسندانه و خیر خواهانه، ماه مبارک رمضان را فرصت همدلی  وکمک به نیازمندان، انفاق واحسان دانست، وگفت: مردم نیک اندیش زنجان می توانند از طریق ارسال عدد 1 به سرشماره 3000333324، مراجعه به سایت ekram.emdad.ir تماس با تلفن گویای 33116 وستاد اکرام ایتام به شماره 33786602 به صورت غیرحضوری و یا از طریق مراجعه به دفاتر 14 گانه این نهاد ومراکز نیکوکاری سراسر استان و مشارکت در پویش زنجان مهربان، حمایت مادی و معنوی از فرزندان عزیز تحت حمایت این نهاد را عهده دار شوند. انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید