امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۲۰:۱۰
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۵۵۲
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛

افتتاح نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی مددجویان زنجانی در سه شهرستان

افتتاح نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی مددجویان زنجانی در سه شهرستان
(پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۲۰:۱۰

به منظور معرفی، عرضه و فروش مستقیم تولیدات مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان نمایشگاه عرضه و فروش محصولات تولیدی مددجویان تحت حمایت و مجریان طرح های اشتغال همزمان با روز های پایانی ماه مبارک رمضان در سه شهرستان زنجان، خرم دره و خدابنده افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در مراسم افتتاح نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی مددجویان عزیز تحت حمایت استان در شهر زنجان، گفت: به منظور معرفی، عرضه و فروش مستقیم تولیدات مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان نمایشگاه محصولات تولیدی مددجویان از روز چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه افتتاح و به مدت یک هفته دایر است.

وی با بیان اینکه بازارچه و نمایشگاه محلی عرضه محصولات تولیدی مددجویان عزیز تحت حمایت در شهرهای زنجان، خدابنده و خرمدره ایجاد شده است افزود: تولیدات مددجویان فعال در عرصه صنایع دستی، گیاهان دارویی، کیف وکفش، پوشاک، مواد غذایی وخوراکی، شیرینی وشکلات در این نمایشگاهها عرضه شده است.

صالحی با تاکید براینکه رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی بوده و ایجاد اشتغال و فضای کسب و کار از اقدامات اصلی این نهاد در این بخش است، ادامه داد: اشتغال پایدار مددجویان عزیزتحت حمایت زمینه ساز توانمندی و خودکفایی آنان بوده و موجب فراهم شدن بسترهای لازم برای خروج توانمند شده گروههای مختلف مددجوی تحت حمایت از چرخه حمایتی امداد می شود.

وی افزود: با همین رویکرد و ارائه خدمات اشتغال به خانواده های عزیز تحت حمایت 1100 مددجوی زنجانی در سال گذشته به صورت توانمند شده از بدنه حمایتی این نهاد خارج شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با دعوت از عموم مردم برای بازدید از این نمایشگاهها در سالی که بنام « تولید دانش بنیان واشتغال آفرین» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العلی) نامگذاری شده، تصریح کرد: برپایی نمایشگاه دستاوردهای مددجویان عزیز تحت حمایت  نقش مهمی در معرفی محصولات، پایداری مشاغل، درآمد زایی داشته وزمینه توانمندسازی آنان را تقویت می کند. انتهای پیام/ 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید