امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۸۵۵۰
گزارشگر : ۸۸

پیام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان بمناسبت فرارسیدن روزجهانی قدس

پیام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان بمناسبت فرارسیدن روزجهانی قدس
(پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۸:۵۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، عیسی بابایی ، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با صدور پیامی از همه امدادگران و خانواده بزرگ امداد سراسر استان خواست ،همراه با سایر مردم جهان باحضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، حمایت خویش را از مردم ستم دیده و رنج کشیده فلسطین اعلام دارند.
متن این پیام به شرح زیر است:
نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس یادگار و نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و بیانگر عزم راسخ و مستحکم رهبر معظم انقلاب و مردم ایران به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان و قلدران عرصه جهانی است، تا برای همیشه مسئله فلسطین در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند.
بی شک روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین روزها در تقویم میهن اسلامی ما و نمایانگر وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است.
پیام این روز بزرگ، آزادی قدس از دست صهیونیست های غاصب و میثاق با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) خواهد بود که هر ساله با اعلام انزجار از سیاست های رژیم اسرائیل، در جهان اسلام متبلور می شود.
این روزها ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین آماج وحشیانه ترین حملات رژیم اشغالگر قدس است وکودکان و زنان ستمدیده فلسطینی در سکوت محض مدعیان حقوق بشر به طرز فجیعی قتل عام می شوند.
اینجانب با توجه به شرایط کنونی مردم مظلوم و بی پناه فلسطین و فرارسیدن روز جهانی قدس از همکاران خوددراین نهاد مقدس و خانواده بزرگ کمیته امداد ، دعوت می نمایم ،همراه با مردم عزیز ایران با شرکت در راهپیمایی بزرگ روز قدس ،ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و اعلام انزجار از رژیم منحوس صهیونیستی، یکبار دیگر با آرمان های حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری”مدظله العالی” تجدید میثاق نماییم.
انشاالله به زودی شاهد سرفرازی این حماسه ماندگار در سایه برافراشته شدن حکومت مهدوی (عج) خواهیم بود.
انتهای پیام.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید