امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۵۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۸۵۴۹
گزارشگر : ۴۴

بیانیه کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان به‌مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان به‌مناسبت روز جهانی قدس
(پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۵۸

اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در بیانیه‌ای به‌مناسبت روز جهانی قدس، از عموم مردم شریف استان دعوت کرد تا با حضور حماسی خود در راهپیمایی، وحدت و بیداری مسلمانان این خطه را به رخ جهانیان بکشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان به‌مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ قَضَیْنا إِلی‏ بَنی‏ إِسرائیلَ فِی الکِتابِ لَتُفسِدُنَّ فِی الأَرضِ مَرَّتَینِ وَ لَتَعلُنَّ عُلُوًّا کَبیراً»

و در آن کتاب به بنی اسرائیل اعلام کردیم که قطعاً دو بار در سرزمین فلسطین فساد به پا خواهید کرد و هر بار به سرکشی بزرگی دست خواهید زد.

اگر تا پیش از انقلاب اسلامی، سردمداران رژیم صهیونیستی در تکاپوی اشغال سرزمین‌های اسلامی برای تشکیل حکومت رؤیایی «از نیل تا فرات» بودند؛ اینک با گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب، فروپاشی این رژیم جعلی به کابوس صهیونیست‌ها تبدیل شده است.

روز قدس که امام خمینی(ره) در مردادماه سال 58 آن را روزی رسمی برای حمایت از مردم ستمدیده فلسطین عنوان کردند، امروز فراتر از مرزهای ایران و حتی فراتر از مرزهای جهان اسلام، به یک روز جهانی تبدیل شده و همه آزادگان جهان، به دنبال نابودی رژیم صهیونیستی و رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال اشغالگران هستند.

امروز روحیه مقاومت و جهادگونه جوانان انقلابی جهان اسلام دوچندان شده و اعتقاد راسخ داریم که این پیش‌بینی معظم له، که فرمودند « رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید» محقق خواهد شد و هیمنه پوشالی این غده سرطانی به‌زودی درهم خواهد شکست.

کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان ضمن محکوم کردن جنایات رژیم جعلی اسرائیل و ضروری دانستن اتحاد امت اسلام برای مقابله با صهیونیسم جهانی، از عموم مردم شریف استان دعوت می‌کند که با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، وحدت و بیداری مسلمانان این خطه را به رخ جهانیان بکشند.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید