امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۹:۰۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۸۵۴۶
گزارشگر : ۸۵
در ۲۵ روز ماه مبارک رمضان انجام شد؛

توزیع ۲۱۰ هزار غذای گرم و سبدکالا با نام شهدای مراکز نیکوکاری

توزیع ۲۱۰ هزار غذای گرم و سبدکالا با نام شهدای مراکز نیکوکاری
(چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۹:۰۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: برای گرامیداشت یاد شهدای خدمت مراکز نیکوکاری، حجت‌الاسلام اصلانی و حجه الاسلام دارایی ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم و ۱۰هزار سبد معیشتی با همکاری خیران امروز در حال توزیع است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رضا سلم آبادی در رزمایش مواسات و همدلی پیامبر اعظم ۲، با اشاره به اجرای طرح اطعام مهدوی توسط این نهاد در ایام ماه مبارک رمضان افزود: ارزش ۱۰ هزار سبد توزیع شده امروز ۴میلیارد تومان و ارزش  ۲۰۰ هزارپرس غذای گرم توزیع شده بین نیازمندان حاشیه شهر بیش از 6میلیارد تومان برآورد می‌شود.

وی ادامه داد: این امر با همکاری
دفاتر کمیته امداد مشهد، مراکز نیکوکاری مشهد، شهرداری منطقه۶ مشهد، آستان قدس رضوی، ناحیه سپاه مسلم و مجموعه فرهنگی کهف الحسن در حاشیه شهر و مناطق محروم مشهد در حال توزیع است.

وی  گفت: شهیدان اصلانی و دارایی در مسیر خدمت به نیازمندان فعالیت می کردند که در تمام اوقات دغدغه رفع نیاز افراد را داشتند و برای گره گشایی از مشکلات مردم حاشیه شهر مشهد زمان نمی شناختند.

سلم آبادی اظهار کرد: شهیدان والامقام شعار و شعور خدمت را با هم داشتند و در خصوص رفع مشکلات فرهنگی درحاشیه شهر مشهد گامهای بلندی را بدون هیچ چشم داشتی برداشته اند.

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی ادامه داد: این غذاها در ۲۰ آشپزخانه مهدوی طبخ و تهیه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان  می‌توانند برای مشارکت در امور خیر در ماه مبارک رمضان کمک‌های نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا مراکز نیکوکاری تحویل دهند و کمک‌های غیر نقدی خود را نیز از طریق کد دستوری #۰۵۱*۸۸۷۷*  پرداخت کنند.

شایسته ذکر است: در این مراسم علاوه بر مسؤلین این نهاد در سطح استان و مشهد، امام جمعه شهر رضویه و دیگر مسئولان دستگاه های مشهد حضور داشتند.

انتهای پیام 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید