امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۵۴۳
گزارشگر : ۸۷
سردار جهانبخش در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان عنوان کرد؛

خدمات اثر بخش کمیته امداد در جامعه ملموس واثر گذار است

خدمات اثر بخش کمیته امداد در جامعه ملموس واثر گذار است
(چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۵۶

کمک به سلامت اجتماعی، تکریم نیازمندان و ترویج و گسترش فرهنگ کارهای خیر خواهانه ونیکوکارانه، انفاق و نوع دوستی از جمله مهمترین موارد خدمات کمیته امداد بوده که در جامعه کاملاً ملموس واثر گذار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد و به نقل از روابط عمومی این نهاد، سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان در دیدار با روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از عملکرد نهاد مقدس کمیته امداد در محرومیت زدایی و توانمندسازی خانواده های نیازمند تحت حمایت، افزود: کمک به سلامت اجتماعی، تکریم نیازمندان و ترویج و گسترش فرهنگ کارهای خیر خواهانه و نیکوکارانه انفاق و نوع دوستی از جمله مهمترین موارد خدمات کمیته امداد  بوده که در جامعه کاملاً ملموس واثر گذار است.

روح الله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این دیدار با قدردانی از تعامل وهمکاری مناسب  نیروی انتظامی استان و حضور ارزشمند سردار جهانبخش در جمع امداد گران به نقش تاثیر گذار نیروی انتظامی در توسعه وترویج فعالیت های خیرخواهانه اشاره و تصریح کرد: مساعدت، حمایت وهمیاری نیروی انتظامی استان در برنامه های اجرایی این نهاد در بخش های مختلف از جمله توانمندسازی فکری وفرهنگی، ارائه خدمات آگاه سازی ومشاوره ای دراثر بخشی کارکردهای این نهاد و توانمندسازی مددجویان عزیز تحت حمایت بسیار ارزشمند وکمک کننده بوده است. انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید