امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۳۸
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۸۵۴۰
گزارشگر : ۹۴

193هزار پرس غذای گرم و افطاری ساده بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

193هزار پرس غذای گرم و افطاری ساده بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد
(چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۳۸

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 193 هزار و 426 پرس غذای گرم و افطاری ساده به همت خیران نیکوکار بین نیازمندان استان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برپایی 174 آشپزخانه مهدوی جهت پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان گفت: گسترش فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری با استفاده از ظرفیت ماه مبارک رمضان برای کمک به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان از جمله برنامه های این نهاد است.
وی با بیان اینکه این نهاد برای سومین سال پیاپی آشپزخانه های مهدوی را راه اندازی کرده است، افزود: در این آشپزخانه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 193 هزار و 426 پرس غذای گرم و افطاری ساده -166516 پرس غذای گرم و 26910 افطاری ساده -تهیه و پخت و بین نیازمندان توزیع شده است.
مبشری به توزیع بسته‌های غذایی بین خانواده نیازمندان در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: از ابتدای این ماه مبارک تاکنون 11هزار و 590 بسته غذایی بین نیازمندان در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مشارکت خیران و نیکوکاران در برنامه‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان اشاره و بیان کرد: هم در بحث توزیع غذای گرم و افطاری ساده و هم بسته غذایی تاکنون به همت خیران نیکوکار، 10میلیارد و 662 میلیون تومان هزینه شده است.
مبشری خاطرنشان کرد: خیران نیکوکار می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و همچنین از طریق شماره کارت  شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۷۹  صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و یا کد دستوری #۱*۰۷۴*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید